MINYCENTER Kampanya & İndirim

Minycenter Bağdat Caddesi, Minycenter İzmir İstinyepark ve Minycenter Antalya Terracity mağazalarında tüm indirimlere ek alışverişlerinde %10 indirim!

%10 indirim kazan

SON KATILIM TARİHİ: 14.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 14 Şubat 2024 10:51 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi seçili Minycenter mağazalarında Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Minycenter Bağdat Caddesi, Minycenter İzmir İstinyepark ve Minycenter Antalya Terracity mağazalarında geçerlidir. 

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Tüm alışverişinde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile seçili ürünlerde %10 indirim kazan.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tğm ürünlerde geçerlidir. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden promosyonları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Minycenter kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.