Yolcu360.com'da araç kiralamalarında tüm kampanyalara %10 hediye!

%10 hediye

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Yolcu360.com internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasından yapılan kiralamalarda geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Herhangi bir alt/üst limit şartı yoktur.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tüm kampanyalara ek %10 hediyeden faydalanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Yolcu360.com ve mobil uygulamasında kampanyaya dahil olan tüm tedarikçilerin araçlarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan her kod bir defa faydalanabilir.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Hopi uygulamasında yer alan Kampanyalar alanından Yolcu360  kodunuzu alabilirsiniz.
Aldığınız kodu yolcu360.com internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasından kampanya sayfasına girildiğinde açılan ekrana kampanya kodunu girerek indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.
Kampanya yurt içi ve yurt dışı kiralamalarda geçerlidir.
Kampanya 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Bu nedenle aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır. İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) aracın tesliminde misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Kampanya fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır. Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Kampanya dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır.
Kampanya, Hopi kullanıcılarına özeldir.
Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.
Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.
Yolcu360 ve Hopi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Rezervasyon, soru ve talepleriniz için yolcu360.com’u ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir (Facebook, Twitter, Instagram) veya 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir.