BOYNER Kampanya & İndirim

Seçili Boyner mağazalarından yapacağın 750 TL ve üzeri alışverişlerde Costa Coffee'den küçük boy kahve hediye!

kahve hediye

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Cadde Boyner,Pangaltı Boyner, Cevahir Boyner, Cevahir Sports,Ankara Sports Acity,Ankara Outlet Acity, Ankara Cepa, Ankara Ankamall,Ankara Kentpark,Ankara Panora ve Bodrum Midtown,Boyner Hilltown,İstinyepark Boyner ve Maltepepark Boyner mağazalarından Hopi QR kod okutularak yapılan alışverişlerinde geçerlidir

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura seçili Boyner mağazalarından yapacağın 750 TL ve üzeri alışverişlerde küçük boy kahve hediye edilecektir.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Seçili Boyner mağazalarından yapacağın 750 TL ve üzeri alışverişlerde alışverişinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Bir kullanıcı kampanyadan en fazla 5 defa faydalanabilir.

Kampanyaya özel diğer koşullar.

Cadde Boyner,Pangaltı Boyner, Cevahir Boyner, Cevahir Sports,Ankara Sports Acity,Ankara Outlet Acity, Ankara Cepa, Ankara Ankamall,Ankara Kentpark,Ankara Panora ve Bodrum Midtown,Boyner Hilltown,İstinyepark Boyner ve Maltepepark mağazalarından yapacağın 750 TL ve üzeri alışveriş sonrası atanacak kampanya ile hediye küçük boy kahveni 7 gün içerisinde Costa Coffee'den alabilirsin.
Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
Hopi ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi kasa, müşteri ilişkileri ve hopi.com.tr'de.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.