KARTSIZ TAKSİT LİMİT Kampanya & İndirim

Sana özel Kartsız Taksit Limiti'ni keşfet, sonrasında Mall of Boyner veya Dynamic mağazasından Kartsız Taksit ile 2.500 TL alışveriş yap 250 Hediye Paracık kazan!

250 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 29.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 29 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için gereken alışveriş tutarı nedir?

Kampanya 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kartsız Taksit Limitimi nerelerde kullanabilirim?

Mall of Boyner veya Dynamic  mağazalarından Hopi Kartsız Taksit Limiti ile yapacağın, 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile 2.500 TL ve üzeri alışverişinde 250 Hediye Paracık kazanırsın.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Tek fatura ile 2.500 TL ve üzeri alışverişte en fazla tüm Boyner ve Dynamic mağazalarında geçerli 250 Hediye Paracık kazanabilirsin.
Kazanılan Hediye Paracıklar kullanılmadığı takdirde 29 Şubat 2024 gün sonunda silinecektir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.