GOLDMASTERHOME.COM Kampanya & İndirim

GoldmasterHome.com'da ProBlack P600 Geniş 5,7 Litre & Dijital Ekranlı Airfryer 12.199 TL yerine sadece 4.499 TL ve kargo ücretsiz.

4.499​ TL

SON KATILIM TARİHİ: 29.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 29 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi'den aldığın Teklif Kodunu, GoldmasterHome.com web sitesi üzerinde satın alma adımında kullanarak yapacağın alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada şartları sağlanan tek fatura ile ProBlack P600 Geniş 5,7 Litre & Dijital Ekranlı Airfryer 12.199 TL yerine sadece 4.499 TL ödersin ve ücretsiz kargodan faydalanırsın.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya seçili ProBlack P600 Geniş 5,7 Litre & Dijital Ekranlı Airfryer modelinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan dilediğin kadar faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve GoldmasterHome, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak için goldmasterhome.com satın alma adımında Kampanya Kodu alanına Promosyon kodu girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodu Hopi uygulamasındaki kampanya içerisinden alınabilmektedir.Promosyon kodu "Teklif Kodunu Al" butonu tıklandığında alınabilecektir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.