Mutlu ve enerji dolu uyanmanın sırrı güzel bir uykuda gizli. Güzel bir uyku içinse iyi beslenmek, stresten uzak durmak, kısacası sağlıklı yaşamak şart. Bunların yanında tabii ki keyifli bir yatak odası da olmazsa olmaz. Haydi hep birlikte, yatak odalarımızı nasıl güzelleştirebileceğimize bir göz atalım.

Yeni Yıkanmış Nevresim


Sabahları mutlu ve huzurlu uyanmak çok önemli. Çamaşır makinesinden yeni çıkmış nevresim kokusuyla uyanmış gibi. :) Eğer sen de yatak odasında göze hoş gelen tasarımlar arıyorsan sade nevresim takımlar tam sana göre. Tabii mis gibi kokması için aldıktan sonra yıkamayı unutma.
 


Siyah ve Beyazın Uyumu


Sabah uyanınca ilk adımını attığın yerin herkes güzel olmasını ister. Evet yatak önemli ama kilim de önemli. Yatak odanda ferah bir alan yaratıp aynı zamanda da şık olsun istiyorsan bu kilime bir göz atmalısın.

 

Tak Sepeti Koluna


Yatak ve kilimle odanın büyük bir kısmını tamamladık. Şimdi geldik odanın şıklığını tamamlayacak minik detaylara. İster makyaj malzemelerini istersen de sağda solda duran eşyalarını koy. Nasıl kullanırsan kullan odada durmasıyla bile hasır sepetin fark yaratacağını göreceksin. Bu sepetin evine çok yakışacağına eminim. 
 


Sihirli Bir Dokunuş: Yaprak


Siyah beyaz tonlarla dekore ettiğin odanı doğal renklerle kombinleyerek harika bir geçiş yakalayabilirsin. Instagram’a koyacağın fotoğrafları hayal eder gibiyim... Buradan satın alabilirsin.
 


 Çiçek Gibi Bir Oda


Çiçeklerden vazgeçemiyor musun? Nostaljik dekorları evinin bir köşesinde görmek isteyenlerden misin? Her baktığın yerde farklı bir yılı görmek istiyorsan bu kuru çiçek deposu senin için çok iyi bir alternatif olabilir.