Seneyi göz kamaştırarak kapatmak ve 2020’ye gösterişli bir giriş yapmak istiyorsan o iş bende. Tüm gözlerin üzerinde olacağı bir geceye hazırlanmak için dikkat etmen gereken bazı noktalar var. Hem ışıldayacak hem de bunun için hiç uğraşmamış gibi duracaksın. Herkes sana hayran kalacak. Hazır mısın?

Kedi Gözü


Öncelikle doğal güzelliğini ortaya çıkarman lazım. Cildinin sağlıklı görünümünü nude makyajla vurgulayabilirsin. Parıltıdan uzak, mat bir bitiriş gözlerini ön plana çıkaracak ve kesinlikle muhteşem görünmen için yeterli olacak. Yılbaşı gecesi olduğu için bu makyaja eklemeni istediğim küçük ama önemli bir detay var. O da hiç olmadığı kadar güzel bir eyeliner çekmek! Kedi gözlerinle çektirdiğin fotoğrafları paylaşmaya doyamayacaksın. 
 

Nude Oje


Tahminlerim doğru çıkarsa yılbaşı akşamı için her şeyini planlayacaksın. Yalnızca bir şeyi unutacaksın. O da süreceğin oje rengi olacak. Ama bana güven. :) Mutlaka gece boyu üzerinde ışıl ışıl bir parça olacak. O kadar ışıltının içinde güzel ellerinin arka planda kalmasını istemezsin, değil mi? Nude oje tercihi parmaklarını hem çok daha uzun gösterecek hem de natürel görünümüyle ışıltını dengeleyecek. Tamam tamam kızma, tek tırnağına ışıltı katmaya ne dersin? Çok orijinal duruyor bence. :)

 

Doğal Bukleler


Saçların normalde kıvırcıksa hareketli fön, düzse de hareketli fön çektirerek doğal buklelere kavuşmaya ne dersin? Zaten hareketli bir gece olacağı için dans ederken, figürlerinle birlikte doğal buklelerin de seninle dans edecek. Gece boyu haberin yokmuş gibi çekilecek fotoğraflar için doğru tercih olduğunu sonradan anlayacak ve bana teşekkür edeceksin. Ne demek, görevim!
 

Kokunu Tazele


Gece boyu bitmeyecek enerjini ve ortamın havasını tazelemek için arada bir yanına aldığın küçük boy parfümünden birkaç fısss sıkmayı sakın unutma. Herkesin dikkatini anında çekeceğin bu küçük hareket, herkesin bu mis gibi kokunun nereden geldiğini sormasına yol açacak. “Her koku kişiye özeldir” deyip geçebilirsin. :)

Ve unutma mükemmel olmamanın verdiği mükemmelik seni gecenin yıldızı yapacak. Doğal ve kendin gibi ol, sen zaten bir yıldızsın. Şimdi sıra yılbaşı alışverişinde! Boyner'e bakmaya ne dersin? :)