Botlar ve çizmeleri yaz mevsiminde de giymek çok moda! O yüzden bir şans verip sen de denemelisin. Severek giydiğin uçuşan etekleri, asimetrik uçlu elbiseleri, hele de 2019 yazının modası tiril tiril tulumları bir de bot ve çizmeyle denemeye ne dersin? Bu şahane kombinler sana ilham verebilir.

Şifon Tuluma Yakışan Bootie ve Aksesuarlar


2019 yazının en sevilen moda trendlerinden biri kesinlikle tulum, diğeriyse bol bol ve kat kat aksesuar kullanımı. Sade bir mini tulumu kısa bootie’ler ve bol bol aksesuar ile tamamlamayı dene.

 

Dantel Elbise ve Çizmenin Zarafeti


 
Beyaz ve beyaza yakın tüm tonlar bu sezon elbise ve eteklerde bol bol mevcut. Dantelli midi boy bir beyaz elbiseyi, siyah çizme ve deri bir ceketle tamamladığında hem asil hem de çok şık görüneceksin.
 


Çiçekli Elbisenin Cazibesi


Tiril tiril bir çiçekli elbise kadar insanın ruhunu aydınlatan parça az bulunur. Romantik, naif ve iç açıcı bir görüntü elde etmek için pastel tonlarındaki bir çiçekli elbiseyi, yine pastel tonda topuklu bir bootie ve kot ceketle giymeyi deneyebilirsin.
 

Hem Asi Hem Asil Bir Görünüm

 

Zahmetsizce mükemmel görünmek siyahla her zaman çok kolaydır. Bu yaz, tüm tasarımcıların ve mağazaların koleksiyonlarında çokça yer alan asimetrik elbiseler, sevilmeyecek gibi değil. Siyah asimetrik bir elbiseyi siyah süet botla tamamlamayı mutlaka düşünmelisin.
 


Metalik Renklere Şans Verme Zamanı


Neden hemen metalik renklerde bir çift bot edinmen gerektiğine nefis bir örnek! Yine bu sezonun trendi olan puantiyeli eteklere çok yakışıyor. Böyle bir midi şifon eteği, metalik botla kombinleyerek bambaşka bir görünüm elde edebilirsin.


Pencereli Botların Güzelliği 


Son olarak şıklığından hiç ödün vermeden de çok rahat edebileceğin bir kombin önerim var. Tatil yolunda bile tarzını konuşturup aynı zamanda çok da rahat edebilirsin. Uzun ve hafif bir elbiseyi pencereli botlarla tamamlamayı mutlaka dene.
 
İster şık ve iddialı, ister rahat ve kendinden emin. Tiril tiril yazlık giysilerinle havalı görünümler elde etmek için en güzel bot ve çizme modellerini buradan inceleyebilirsin.