Ayakkabı dünyasının en işlevsel parçaları şüphesiz topuklu spor ayakkabı modelleri. Aynı anda şık ve uzun görünmek için dolgu topuk spor ayakkabı modellerine göz atabilirsin.

Topuklu spor ayakkabı moda olduğunda herkes şüpheci yaklaşmıştı ama dolgu topuk spor ayakkabı rahatlığını keşfedince pek çokları için vazgeçilmez oldu. Gün boyu süren koşuşturma için yeterince konforlu ve hemen hemen her kıyafete uyum sağlayan şık topuklu spor ayakkabı modellerini senin için seçtim.
 

Daha Fazla Hacim

80’ler modasının tek bir anahtar kelimesi vardı: Abartı. O yıllara geri dönüş olduğuna göre abartılı olmaktan çekinmene gerek yok. Özellikle de konu hacimli spor ayakkabılarsa “ne kadar büyük o kadar iyi” kuralını uygulayabilirsin. Doğal tonlardaki bu topuklu spor ayakkabı elbiselerin altında çok havalı duracak. 
 

Fiyonk Detayı

Topuklu spor ayakkabı modellerinin kadınlar tarafından bu kadar benimsenmesinin en büyük nedeni, aynı anda hem rahat hem de şık olmaları. Çiçekli kurdele detaylı bu modeli hafta sonu pikniklerinden ofis toplantılarına kadar her durumda giyebilirsin. 
 

Gizli Topuk

Her gün giydiğin ayakkabının hem boyunu yükseltmesini hem de konforundan ödün vermemesini istiyorsan bu model tam sana göre. Dışarıdan bakıldığında topuksuz gibi görünen bu ayakkabının içinde saklı bir topuk var.
 

Günlük Beyaz

Her yere giydiğin klasik beyaz spor ayakkabının seni olduğundan daha uzun boylu göstermesini istemez miydin? Yalnızca 3 cm’lik masum bir yüksekliğe sahip bu topuklu spor ayakkabı günlük kullanıma çok uygun. 
 

Her Zaman Dengede

Her dolgu topuk spor ayakkabı, sana topuklu ayakkabı giyiyormuşsun hissini vermez. Tabanın ön ve arka bölümü eşit kalınlıkta olan platform spor ayakkabılar, rahat bir yürüyüşün garantisini veriyor. 
 

Rugan Gibi 

2019 yılında pek de narin görünmeyen dolgu topuk spor ayakkabı sahibi olmak isteyeceğini kim tahmin edebilirdi ki? 90’lı yılların estetiğini bugüne taşıyan model, siyah ruganı andıran parlak bir yüzeye sahip ve bu yüzden gece için ideal.  
 

Tekne Stili

Ayaklarını yerden kesmeye hazır mısın? Tabanında kırmızı, lacivert ve beyaz çizgiler bulunan bu platform topuklu spor ayakkabı, tekne gezintilerine çıktığın yaz günlerinde en sevdiğin parça olacak. Kot şortlarla ve beyaz elbiselerle harika görüneceksin.  

 

Uzay Çağı

Milenyum yılı 2000 olarak belirlenmişti ama bugünlerde uzay çağına moda anlamında çok daha yakınız. Metalik, ışığı yansıtan üst yüzeyi ve keskin hatlarıyla bu dolgu topuk spor ayakkabı sence de bilim kurgu filmlerindeki uzay araçlarını anımsatmıyor mu?


 

Yılan Desenli

2019 yılının en büyük iki trendi olan vahşi hayvan derisi deseni ve hacimli topuk bu modelde bir araya geliyor. Metalik ve neon şeritleri, ayakların nefes almasını sağlayan delikli yapısı ve yılan deseni detaylarıyla bu dolgu topuk spor ayakkabı hafta sonları ayağından çıkmayacak.

 

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?