Kahve, sarı ve turuncunun harika bir birleşimi olan kehribar, 2019 sonbahar sezonunun gözde renklerinden biri. Sanılanın aksine kombinlemesi hiç de zor olmayan, pek çok renk tonuyla nefis bir uyum yakalayan bu güzel renk için ihtiyacın olan stil önerileri bu yazıda!

Kartpostal Tadında Bir Eylül


Toprağın tüm tonları kuşkusuz çok sade ve doğal bir görünüm yaratıyor. Sonbaharda doğanın, ağaçların ve yere düşen yaprakların geniş ve natürel renk yelpazesi, her sezon olduğu gibi bu sezonda da vitrinlerde olacak. Sen de kahvenin canlı bir tonu olan kehribarla serinleyen havalarda sıcak ve ışıltılı bir stil yakalayabilir
 

Bordo ve Kehribar Ateşi


Kehribarla en güzel kombinleyebileceğin renklerden biri ağırlığı ve asil havasıyla bordo. Kehribar rengin içindeki sıcaklığı bordonun kendinden emin ciddiyetiyle birleştirebilirsin. Boynuna alacağın bordo bir fular ya da monokrom bir stille kullanacağın bordo ojeler bile farklı tarzını kolaylıkla gösterecektir. Bordo bir pantolunu kehribar üst ve taba çantayla da deneyebilirsin.

 

Çabasız ve Rahat Şıklık


Sadelik ve doğallık kadar dostluk ve sağlamlığın da rengi sayılan kehribar, iş yaşamında da gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir ciddiyet barındırır aynı zamanda. Tek ihtiyacın, yumuşak tonları bir araya getirdiğin kombine siyah bir kemer ve ayakkabı eklemek. Gerçekten de zahmetsiz ama çok tarz bir hava oluşturmak bu kadar kolay.

 

Mevsim Geçmeden Son Beyazlar


Kışın yağışlı ve çamurlu havaları üzerine çökmeden, yazdan kalan beyaz parçalarını kehribarın yumuşak kontrastıyla giymeyi deneyebilirsin. Kehribar tonlarında bir hırka veya trençkot ile nüde tonlarında bir stiletto iç açan bir doğal zarafet oluşturacaktır. Sen geldi demeden kışın gelmeyeceğini unutma!

 

Pastelin Doğal Tamamlayıcısı


Hazır yumuşak tonların ve doğaya dönüşün revaçta olduğu günlerden geçiyorken, kehribar rengin pastellerle de çok yakıştığını söylemeden olmaz. Sonbaharın kapalı havalarında pastel tonlar ve kehribarın bir arada kullanımı seni sadece şık yapmakla kalmayacak, romantik ve aydınlık bir görünüm yaratmana da yardım edecek.

 

Yeşille Uyumu Doğanın Bir Uzantısı Gibi


Kehribar rengi, yeşile çok yakışıyor. Her iki rengi ayrı ayrı öne çıkaran böylesi bir birleşim, kahve tonlarının sıkıcı olduğunu düşünüyorsan tam sana göre olabilir. Koyuya çalan yeşil tonlarında mevsimlik bir trikoyu kehribar rengi pantolonla kullanabilir, 2019’un en sevilen trendi mini bel çantalarıyla stilini tamamlayabilirsin.

 

Zıt Tonlarla Mükemmel


Mavinin canlı tonlarından bir çanta, kombinin tüm havası değiştiriyor. Kahve tonlarıyla nasıl sıra dışı ve dikkat çekici bir stil yaratabileceğini merak ediyorsan, kehribarla birlikte canlı mavileri kullanmayı düşünebilirsin. Mavi tonlar demişken kehribar rengi bir parça, jean kot, ceket ve gömleklerle de çok güzel oluyor. 

 

Siyahsız Olmaz


Siyah rengin kahve tonlarıyla hiç gitmeyeceği yanılgısını şimdiye kadar çoktan aşmış olman gerek. Siyahın birlikte kullanılamayacağı bir renk gerçekten yok. Hele de kehribar gibi sıcak ve altın ışıltısı barındıran bir renkle hiç zorlanmadan harikalar yaratabilirsin. 

Doğal hâliyle neşeli, aynı zamanda sonbahar havasına çok uygun kehribarla sen de stil sahibi kombinler yaratabilirsin. Kehribar renkli birbirinden güzel parçalar burada seni bekliyor.