Dolapların klasiği olan siyah pantolon, her sezonun da vazgeçilmezidir. Hem gündüz hem gece şıklığının kurtarıcı parçası siyah pantolon, her kadının dolabında en az bir tane olmalı. Siyah pantolonu her zevke ve tarza göre kullanman için sana ilham verecek bazı kombinler seçtim.

Ofis Giyiminin Kurtarıcısı

Siyah pantolon; ofis kombinleri için dolabında olması şart, joker bir parça. Özellikle de kısa paçalı ve yırtmaçlı pantolonlar sonbaharda işe giderken giymek için çok ideal. Böyle bir siyah pantolonu saten bir ceket-gömlekle birlikte giyebilirsin. Daha feminen bir görünüm için zarif bootie’ler tercih edebilirsin.

 

Blazer Uyumu


Tüm ceketlerle uyumlu olan siyah pantolon özellikle blazer ile giyildiğinde son derece şık bir tarza dönüşüyor. Çekici görünümünü sivri burun stiletto’lar ve deri bir çantayla tamamlayabilirsin.

 

Giy ve Çık Kombinleri


Ne giyeceğini düşünmeye pek de vaktin olmadığı günlerde siyahlar daima imdadına yetişir. Dar paçalı bir siyah pantolonu, her zaman siyah mont ve uzun siyah çizmelerle kombinleyebilir ve çabalamadan da iyi görünebilirsin. Tarzına biraz renk katmak için atkı ve şalları kullanabilirsin.

 

Kırmızı Cazibe


Siyahın yanına en yakışan renklerden birinin kırmızı olduğuna şüphe yok. Siyah pantolonun altına giyeceğin kırmızı rugan ayakkabılar, en sıradan stili bile anında farklılaştırıp cazibeli bir hâle getirecektir. Böyle bir stilde, üst giyimde tercihini sade parçalardan yana kullanabilirsin.

Zıt Tonlar


Soğuk havalarda pantolon giymek rahat olduğu kadar, pratiktir de. Üşümeden de şık olabilmeyi mümkün kılan siyah pantolonları, sonbaharda alçak topuklu açık renk botlar ve nude tonlarında bir trençkotla tamamlayabilirsin. 

 


Maskulen Duruş


Özel davet ve partilerde siyah pantolon daima elegan bir hava yaratır. Tek bir siyah ceket ve koyu tonlarda makyajla tamamlayacağın bu maskulen ve havalı stili, dore ya da bakır tonlarında bir düz ayakkabıyla farklılaştırabilirsin.
 İspanyol Ateşi


Bilekte biten İspanyol paça pantolonlar da sonbahar ve kış ayları için rahatlıkla tercih edebileceğin özel parçalardan! Böyle bir stilde topuklu ayakkabı tercih ederek pantolonun modelini daha görünür kılabilirsin. Devetüyü ya da taba renklerinde uzun bir kabanla kombinini tamamlayabilirsin. 

 


Sokağın Nabzı


Siyah pantolonu günlük olarak da kolaylıkla her parçayla eşleştirebilirsin. Siyah bluz, siyah pantolon ve beyaz bir hırkayla hafta sonu stilini oluşturabilirsin. Kombinine dikkat çekici bir detay eklemek için, sonbahar-kış sezonunun modası leopar desenli bir ayakkabı tercih edebilirsin. 
Kumaştan jean’e pek çok seçenek avantajıyla sezonun en güzel siyah pantolonlarını Koton’da bulabilirsin.