Sevgilin ile aylar, yılları geride bırakırken sürprizlere vesile olacak bir Sevgililer Günü hediyesi arayışında mısın? İster içinden gelen, özenle hazırladığın bir el işi hediye olsun ister yükte hafif pahada ağır armağanlar ya da hiçbiri değil de sevgilinin ihtiyaç duyduğu bir parçayı Sevgililer Günü için hediye olarak sunmak... Bu zengin seçenekler arasından şıkları azaltıp nokta atışı bir seçim yapmaya hazır ol. Hâlâ kafanda ne tarz bir hediye alacağını tam olarak netlemediysen senin için derlediğimiz listeden son kararını verebilirsin!

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri


Sevgililer Günü hediyesi erkek seçenekleri oldukça geniş. Sevgilini geçen onca zamanın ardından iyi tanımaya başladıysan ya da birlikteliğiniz yeni yeni filizleniyorsa merak etme. İlişkinize uygun ideal bir hediyeyi listemizden kolayca bulabilirsin. Pek çok erkeğin günlük ve resmî giyiminde gömleği tercih ettiğini biliyor muydun? Eğer sevgilin de bu kişilerden biri ise Sevgililer Günü hediye sürprizi olarak ona yakışacak bir gömlek alabilirsin. Hangi rengi, kumaşı, kesimi, tarzı beğeniyorsa envaiçeşit seçenek arasından nokta atışı bir seçim yapabilirsin. Sevgilin iş yerine giderken son derece titiz bir şekilde hazırlanıyorsa gömlekler oldukça iyi bir seçim olacaktır. Dahası, günlük yaşamdaki buluşmalara da bu şekilde hazırlanan bir sevgilin varsa gömlek yüz güldürecek bir hediye olabilir. Giyim - kıyafet kategorisinde farklı seçeneklere de göz kırpabilirsin. Havaların hâlâ soğuk olduğu 14 Şubat döneminde palto, mont, kaban, yelek, hırka, kazak gibi pek çok parçaya şans verebilirsin. Erkekler için Sevgililer Günü hediyeleri giyimin yanı sıra aksesuar dünyasında da pek çok seçenek sunuyor. Özellikle saat, kemer, tespih gibi parçaların bir arada olduğu aksesuar setleri oldukça ilgi görüyor. Parfümlerden cüzdanlara kadar da yine bu minvaldeki seçenekleri genişletebilir ve bir seçim yapabilirsin. Özellikle kol saatleri de yine pek çok erkeğin en çok sevdiği aksesuarvari parçalar arasında yer alıyor. Sportif ya da klasik kol saatleri arasından hediyeni seçebilirsin. Sevgililer Günü hediye fikirleri arasında daha önce almadığın bir armağan almaktan yanaysan da şu listeye göz atabilirsin:
 • Fotoğraf albümü: Geçen onca zaman içerisinde çektiğiniz, çektirdiğiniz sayısız fotoğrafı bastırıp harika bir albüm yapabilirsin.

 • Kış takımı: İlkbahara yaklaşırken henüz hâlâ havalar soğuk. Bere, atkı, eldiven gibi parçaların set hâlinde satışa sunulanlarını tercih edebilirsin.

 • Özel kalemler: Kişiye özel kalemlere ne dersin? Sevgilin işi gereği sık sık deftere not alıyorsa, randevu ve toplantılarını defterine kaydediyorsa yazdıkça seni hatırlayacağı özel bir dolma kalem alabilirsin.

 • Romantik bir akşam yemeği: Sevgililer günü için hediyen, romantik ve güzel bir zaman geçireceğiniz akşam yemeğinin kendisi de olabilir. Uzun süredir birlikte gitmek istediğiniz mekânı arayıp rezervasyon işlemlerini başlatabilirsin.Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyeleri


Sevgililer Günü hediyesi kadın seçenekleri de uçsuz bucaksız bir seçenekler haritasına sahip. Öncelikle ihtiyaca binaen hediye almaktan yanaysan sevgilinin giyim, aksesuar, ev eşyası noktasındaki eksiklerine şans verebilirsin. Şubat ayında olsak da unutma: Kabanın hâlâ giyilebileceği bir mevsimdeyiz. Güzel bir kabanı varsa da onunla harika bir uyum yakalayacak çizmelere şans verebilirsin. Siyah su geçirmez çizmelerden deri ve kısa çizmelere kadar sevgilinin tarzına uygun bir çizmeyi rahatça bulabilirsin. Beraber katılacağınız hoş bir davette giyebileceği elbiseleri de inceleyebilirsin. Sevgilin ne tarz giyiniyorsa ona yakışacak harika bir parçayı hemen satın alabilirsin. Sporunu ihmal etmeyen sevgili içinse sportif kıyafetler, yürüyüş ve koşu ayakkabıları hiç şüphesiz ki harika bir hediye olacaktır. Kadınlar için sevgililer günü hediyeleri arasında aksesuarların da ayrı bir yeri var. Evet, en az giyim kadar, hatta belki ondan da daha çok aksesuara önem veren bir sevgilin olabilir. Öyleyse rotayı aksesuarlara da çevirebilirsin. Büyük boy halka küpelere ne dersin? Resmî ortam ya da arkadaş buluşmaları fark etmeksizin büyük boy halka küpeler pek çok yere uyum sağlamasını biliyor. Set hâlinde satışa sunulan kadın aksesuarları da 14 Şubat için harika bir seçim olabilir. Kolye, küpe, bileklik gibi parçalardan oluşan bu setler, balodan davetlere kadar tercih edilebiliyor. Sevgililer Günü özel hediyeler arasında çok daha ender bir parça sunmak istiyorsan da şu listeye göz atmayı ihmal etme:
 • Resim çizdirme: Unutulmaz bir tatil ya da hoş bir akşam yemeğinden kalma bir fotoğrafınızı karakalem çizdirmeye ne dersin? İkinizin de en beğendiği fotoğrafı seçip işin ustasına giderek resminizi çizdirebilirsin.

 • El yapımı dekoratif hediyeler: Kendi el emeğinle bir hediye tasarlamak istersen de bolca seçenek seni bekliyor. Şişe mantarlarından dekoratif objeler yapabilirsin. Bitki ve çiçek yetiştiren bir sevgilin varsa şişelerden harika vazolar yapabilirsin. Mantar tıpalı minik şişelerin içine de ip yardımı ile bir fotoğrafınızı koyabilirsin.

 • Masaj & SPA - tatil hediyesi: Yorucu bir yılı geride bıraktınız ve ikiniz de biraz şehrin karmaşasından uzaklaşmak istiyor olabilirsiniz. Hem sevgiline hem de kendine bir masaj ya da tatil hediye edebilirsin. Özellikle sevgilinin uzun zamandır gitmek istediği bir yer varsa, hemen konaklama ve ulaşım ayarlamalarını yaparak işe koyulabilirsin.Sevgililer Günü İçin Teknolojik Hediyeler


Sevgililer Günü hediyesi seçenekleri arasında teknolojiseverler için de harika sürprizler var. Günlük hayatta işleri katbekat kolaylaştıracak teknolojik hediyeler ile çifte avantaj kazanabilirsin. Bu tarz ihtiyaca karşılık veren hediyelerin yanı sıra farklı hoş sürprizlere de şans verebilirsin. Peki teknolojik 14 Şubat hediyeleri neler olabilir?
 • Kişisel bakım ürünleri: Kadınlar için saç düzleştirici, erkekler içinse saç - sakal tıraş makinesi bu alanda oldukça popüler. Piyasanın önde gelen pek çok markası tarafından sunulan bu ürünler ile sevgilinin günlük, haftalık kişisel bakımına yardımcı olacak bir hediye alabilirsin.

 • Akıllı telefonlar: Sevgililer Günü hediyeleri arasında en etkileyici sürprizlerden biri de hiç şüphesiz ki telefonlar. Bolca renk seçeneğinin bulunduğu, yüksek ekran ve kamera çözünürlükleri sunan akıllı telefonlar arasından hemen bir seçim yapabilirsin.

 • Giyilebilir teknoloji: Çağın teknolojisini yakalamak istersen akıllı bileklik, akıllı saat gibi giyilebilir teknoloji ürünlerine de göz gezdirebilirsin. Bunlar, çağrı yanıtlama, günlük fiziksel bilgilere erişme, konum takibi gibi pek çok özellik ile donatılıyor ve hayatı kolaylaştırıyor. İstersen hemen buradan yapacağın alışverişler ile de kazandığın Paracıkları harcamaya başlayabilirsin!

 • Kulaklıklar: Yürüyüş yaparken, spor salonunda, antrenman esnasında ya da yalnızca bir yerden bir yere giderken... Zamanı daha eğlenceli hâle getirebilecek eşsiz şarkılar için kulaklıklara da şans verebilirsin. Özellikle kulak üstü kulaklıklar, dışarıdan gelen sesleri mükemmelen kesebilmesi açısından da seviliyor.

 • Fotoğraf makinesi: Sevgilin ile beraber zamanı ölümsüzleştireceğiniz harika bir fotoğraf makinesine ne dersin? Polaroid fotoğraf makineleri, çektiğiniz fotoğrafların baskısını kısa sürede yapabildiğinden oldukça popüler. Analog ya da profesyonel fotoğraf makineleri arasından da bir tercihte bulunabilirsin.

 • Elektrikli ev aletleri: Ev ihtiyaçları bitmeyen bir dizi süreçten meydana geliyor. Hâliyle elektrikli ev aletleri / mutfak aletleri de iyi bir tercih olabilir. Sevgilinin mutfakta harikalar yaratacağı bir ürüne de şans verebilirsin. Blender, kahve makinesi, tost makinesi gibi... Ev temizliğinde yükleri azaltan bir robot süpürge de pekala güzel bir teknolojik hediye olabilir.Hobilere Özgü 14 Şubat Hediyeleri


Sevgilinin çok sevdiği bir hobisi için neler düşünebilirsin? Örneğin, evde film izlemeyi çok seven biri için DVD, projeksiyon cihazı, sinema sistemleri gibi seçeneklere göz gezdirebilirsin. Film izledikçe seni hatırlayacağı bu elektronik ürünler de çok sevindirici olabilir. Hobilere odaklanan bir hediye almak istiyorsan bu listemize odaklanmanı öneririz.
 • Kitap: Sevgilin bir kitap kurduysa, en beğendiği romanlardan, öykü kitaplarından oluşan bir set hazırlamaya ne dersin? Uzun süredir almayı planladığı fakat almak için zaman yaratamadığı kitapları tek tek derleyip ona hoş bir sürpriz yapabilirsin.

 • Takı - tasarım malzemeleri: El işi konusunda yetenekli bir sevgilin varsa ona takı yapabileceği malzemeler alabilirsin. İp, taş, zincir, küpe malzemeleri derken harika 14 Şubat hediyeni hazırlayabilirsin.

 • Etkinlik biletleri: Tiyatro, sinema ya da son günlerin öne çıkan bir başka etkinliği... Sevgilin uzun zamandır en çok hangisine gitmek istiyor? Tüm günü beraber geçirecekseniz o etkinlik senin bu oyun benim gezebilirsiniz. Bunun için en sevdiği etkinliklerin biletlerinden satın alabilirsin. Sen de hemen Boyner üzerinden yapacağın alışverişler ile fırsat dolu Paracıklar kazanmaya başlayabilirsin. Kazandığın Paracıkları daha sonra katlaya katlaya harcayabileceğini de unutma!