Hem kadınlar hem de erkekler için yaz aylarında giyilebilecek en doğru parçalardan biri de keten pantolon. Keten pantolon, keten bitkisinin liflerinden elde edilen kumaşla üretiliyor, dolayısıyla aslında bir bitkiyi giydiğini düşünebilirsin. ☺ Hafif, nefes alan, rahat yapısıyla tüm yazı içinde geçirmek isteyeceğin keten pantolon modellerini senin için seçtim. 

Buz Mavi


Zarif kesimli keten pantolon ile bu yaz her düğünde boy gösterebilirsin. Önündeki çizgileri ve buzlu mavi rengi, bu modeli resmi buluşmalar için mükemmel kılıyor. Keten ve pamuk karışımı hem nefes aldırıyor hem de daha az kırışıyor. Aynı kumaştan üretilmiş blazer ceket ile takım yaparak İtalyan stiline terlemeden sahip olabilirsin.  
 

 


Gri Keten


Keten pantolon denince akla beyaz ve krem tonları gelse de diğer renklere de şans vermelisin. Gri, açık oluşundan dolayı dışarıdayken güneşi içine çekmek yerine dışa yansıtıyor. Hafta sonu kombinlerinin bir numaralı parçası bu olabilir. 
 

Klasik


Bu taş rengi keten pantolon, tüm yaz boyunca ihtiyaç duyacağın tek parça olacak. Bu yarı klasik yarı spor tarzdaki pantolonu çiçekli bir gömlekle kombinleyerek tropik bir görünüm yakalayabilir ya da blazer ceketle giyerek yaz düğünlerine katılabilirsin.
 

Ofis Pantolonu


Yaz aylarında erkeklerin en büyük sorunu ofiste giymeleri gereken pantolonlar olabiliyor. Ofisteki kıyafet kurallarını ihlal etmeden rahat giyinmenin sırrı ise keten kumaş. Bu %100 keten pantolon, vücuda oturan ama sıkmayan kalıbıyla seni en stresli toplantılarda bile terletmeyecek. Üstelik keten pantolon buruşukluğu kumaşın doğasında var. Bunu kabul etmek, ütülü giysi geriliminden de kurtulmak demek. 
 

Plaj Rahatlığı


Bel kısmındaki ipler ve salaş duruşuyla yazı sahillerde geçiren erkekler için ideal bu beyaz pantolon, yaz meltemini hissettiriyor. Issız bir adaya düşsen yanına almak isteyeceğin tek parça bu keten pantolon olabilir.

 

Tatil Pantolonu


Ayarlanabilir bel kısmıyla bu keten pantolon, tatile gitmeden önce valizine koyman gereken ilk parça olacak. Katlanabilen paçasıyla bu modeli tatil boyunca pek çok yerde rahatça giyebilirsin.