Erkek kargo pantolon modellerini son birkaç sezonda sıkça görmeye başlamışsındır. Sokak giyiminin yükselişiyle popülerlik kazanan kargo pantolon, erkek modasında bir süre kalıcı olacak gibi görünüyor. Önerdiğim kargo pantolon modelleri arasından kendine uygun olanı seçmeye hazır mısın?

Klasikten Şaşmayanlara


Ordu tarafından kamufle olma amacıyla giyilen hâkî, kargo pantolon renkleri arasında muhtemelen en geleneksel olanı. Asker stili kargo pantolon modelleri uzun zamandır piyasada. Beyaz ya da siyah tişörtle eşleştirirsen sportif bir tarz yakalayabilirsin. 

 

Slim Fit


Klasik kargo pantolon modelleri genelde çuval gibi büyük olsa da vücuda oturan “skinny” modeller de oldukça dikkat çekici. Dar modeller, daha modern bir sokak tarzı için geleneksel kargo pantolonuna ince bir estetik katıyor. Sweatshirt ya da kot ceketlerle kombinleyebilirsin. 
 

 Kargo Şortlar


Rahat kesimli bir kargo şort, yaz ayları için mükemmel bir tercih. Bej ya da hâkî renkteki kargo şortları hemen hemen her şeyle kombinleyebilirsin. Eğer gündelik ve sade bir tarz istiyorsan düz beyaz tişört ve sırt çantası ile bir araya getirebilirsin. 
 

Ekstra Rahat 


Sokak modası rahatlığı ve asi bir stili ön plana çıkardığı için eşofman biçimindeki kargo pantolon modellerinin yükselişi önlenemezdi. İki rahat parçayı bir araya getiren kargo eşofmanlar, sade bir siyah tişört ve Converse ayakkabılarla eşleştirildiğinde harika bir sokak kombini oluşturuyor. 
 

Lastikli Paça


Klasik bol kesim kargo pantolon modelleri sana hitap etmiyorsa farklı kesim ve paça modellerine yönelebilirsin. Örneğin bilekten lastikli pantolonlar, son yılların en büyük moda trendlerinden biri haline geldi. Kargo pantolonlar da bu akımdan nasibini aldı. Bu pantolonlar özellikle kaykaycı tarzı giyinen erkeklerin favorisi.
 

Fermuarlı


Kargo pantolon dendiğinde akla tabii ki kocaman cepler geliyor, ancak her kargo pantolon cepli olmak zorunda değil. Columbia’nın açık hava sporları için ürettiği bu pantolon, yan tarafındaki fermuarla dikkat çekiyor ve oldukça şık görünüyor.