Sonbahar – kış aksesuar modasının öne çıkan trendlerinden biri olan bileklikler, boho stiline çok yakışacak.

Boho stilin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan aksesuarların en sevilen, en kullanışlı parçalarından biri tabii ki bileklikler. Her mevsimde her an rahatlıkla kullanabileceğin bileklikler yeni sezona ışıltı ve hareket getirmeye devam ediyor. Birbirinden güzel bileklik modellerini senin için seçtim.

Metalin Işıltısı

metalin-isiltisi

Farklı renk ve biçimlerde metal bilekliklerin bir arada kullanımı, sezonun şıklığına kendinden emin bir ışıltı getiriyor. Dore, lame, bronz tonlarındaki değişik metal bileklikleri de bir arada tercih edebilirsin. Bilekliklerin sıra sıra görünümü, zaten çarpıcı olan tarzını hareketlendirerek dikkat çekici bir detay olacak.

Deri Olmazsa Olmaz

deri-olmazsa-olmaz

Modası asla geçmeyecek takılardan biridir deri bileklik. Sahibine her daim asi bir hava veren deri bileklikler, bu sezon özellikle metal tokalarla beraber çalışılmış formlarda bilekleri süsleyecek. Böyle bir deri bilekliği düz metalden bir bileklikle bir arada kullanarak görünümünü zenginleştirebilirsin.

deri-olmazsa-olmaz

Rahat Örgüler

rahat-orguler

Sokak stilinin vazgeçilmez bir tamamlayıcısı olarak örgü bileklikleri her zaman kullanabilirsin. Değişik renk ve kalınlıklarda çeşit çeşit örgü bileklikler, salaş bir hafta sonu stilinin son dokunuşu olabilir.

Taşların Enerjisi

taslarin-enerjisi

Renkli, boncuklu bileklikler her ne kadar yaz mevsimiyle özdeşleştirilse de sonbahar-kış kombinleriyle kullanmaman için hiçbir neden yok. Doğal boncuklar, figür ve çiçeklerle süslü bileklikler, sade ve romantik stilini hareketlendirmek için harika seçenekler! Özellikle taşlı bileklikler 2019 sonbahar-kış sezonunun en gözde aksesuarları arasında kendine yer buluyor.

Altının Cazibesi

altinin-cazibesi

Zarafet ve asaletin sembolü altın, başlı başına her mevsimin değişmez ve kıymetli parçası! Tarzına uygun çeşit çeşit altın bileklik ve yüzüklerle günün her saati, gittiğin yerden bağımsız olarak güneşin ışığı ve hayat veren parıltısını üzerinde taşıyabilirsin. Bu sezonda da en gözde ve en çok tercih edilen bileklik modelleri için Atasay’a bakmayı unutma.
 

Bonus: Romantik ve Bohem

bonus-romantik-ve-bohem

Boho stiline romantik bir dokunuş yapmak istersen, bir arada kullanabileceğin bileklik ve yüzüklere ek saç bandı kullanmayı deneyebilirsin. Bu görünümün sana çok yakışacağına eminim.

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?