Yılbaşında unutulmaz bir eğlence yaşamak için eğlenceyi uzaklarda aramana gerek yok. Evde de harika bir yılbaşı eğlencesi yaşayabilirsin. Peki yılbaşı akşamı evde neler yapabilirsin? Hiç sıkılacağını düşünme, sen önerilerime kulak ver, bak nasıl 2020'ye muhteşem bir giriş yapıyorsun.

Arkadaşlarını Eve Davet Et


İnternette, televizyonda dünyanın dört bir yanında kucaklaşan insanları gördükçe insanın içi sevgiyle doluyor. Bu yüzden mutlaka arkadaşlarını eve davet et. Ailenle yaşıyorsan, onların da iyi anlaştığı kişileri seçmeyi unutma. Sevdiklerinin bir arada olması sıcak, sevgi dolu bir yılbaşı için çok basit bir formül.

 

Güzel Bir Sofra Hazırla


En güzel takımlarını çıkar ve hepsini damak çatlatan yemeklerle doldur. Yaratıcılığını serbest bırak, yemeğe özen göster ve zaman harca. Pişman olmayacağını garanti ederim. Yeni yıl akşamında güzel bir sofranın etrafında toplanmak, geçen yılı şöyle bir gözden geçirmek, nefis lezzetler eşliğinde sohbet etmek gibisi yok. Tabii herkes yemek yapamayabilir. Sorun değil. Dışarıdan da sipariş verebilirsin. Yeter ki gurmeliğini konuştur ve misafirlerini mutlu et. Böylece sen de mutlu olacaksın ve gecen harika geçecek.

 

Evini Süsle


Süslerle ve ışıklarla bezenmiş bir çam ağacı, şöminenin üstüne asılacak kırmızı çoraplar, tavana asılacak ökse otları... Yeni yıl ruhunu iliklerine kadar hissettirmek için elinden gelenin en iyisini yap. Bunu başkaları için değil kendin için yaptığını da unutma. Bu küçük detaylar hayatına renk katan şeyler. Yeni yılda gözün gönlün açılsın.
 

En Güzel Şarkıları Seç


Müzik zevkin ne olursa olsun, sohbet koyulaştığında arkada hafif hafif çalacak güzel bir listen mutlaka olsun. Hatta ortamın duruma göre değiştireceğin birkaç farklı liste bile hazırlayabilirsin. Unutma, gece uzun, her şeye hazırlıklı ol. Yılbaşı partilerinin kurtarıcısı olacak müzik önerilerime buradan bakabilirsin.
 

Kıyafetini Seç


"Yeni yıla evde giriyorum, ne fark eder?" deme, bugüne özel olarak hazırlan. Bakımını yap, kendini iyi hissettiğin kıyafetlerini giy ve 2020'yi karşılamaya hazır ol. Sonuç olarak seni ilk ve son defa ziyarete geliyor 2020 ve bu özeni hak ediyor. Öyle değil mi? :) Senin için hazırladığım yılbaşı kombinlerine buradan göz atabilirsin.