Evden çalıştığın bu günlerde muhtemelen her gün sana pijama giyme günüdür. :) Durum böyleyken pijamalarınla da şıklığını konuştur diye sana önerilerim var.

Pijamayla Çalışmak Bakımsız Olmak Anlamına Gelmiyor


Her sabah işe gider gibi hazırlandıktan sonra rahat ve şık pijamalarını giyerek güne başlayabilirsin. Gün içinde Zoom üzerinden bir toplantı mı yapman gerekiyor? O zaman üstünün şıklığı ile bir bluzu aratmayan, çiçek desenli bir pijama takımı ile profesyonel bir görünüm yakalayabilirsin. Hafif bir makyaj yapmayı da ihmal etme! Ayrıca gömlek kesimli pijama modelleri ile her türlü online toplantıda şıklığınla beğeni toplayabilirsin.

Online Sosyalleşmeye Hazır Mısın?


Sadece çalışma düzenimiz değil sosyal hayatımız da bir süreliğine şekil değiştirdi. Sen de arkadaşlarınla pazar kahvaltısı ya da akşam yemeği için online sofralarda buluşuyor, hafta sonları Zoom partilerine mi katılıyorsun? Yalnız değilsin. Samimi dost ortamlarında havalı giyimini aratmayacak yakalı pijama üstü ile katılabilirsin. Eğlence maksatlı, müzikli danslı online buluşmalar için ise parlak kumaşlı, dantel detaylı pijama üstü modelleri ideal birer seçim olabilir. İddialı görünümünü ışıltılı kolye ve küpelerle tamamlayabilirsin.


 

Evde Egzersizin Tam Zamanı


Tüm günü evde geçirmek hareketsizliği de beraberinde getirebiliyor. Ama günlerine hareket katmak senin elinde… Evde yapabileceğin egzersizlerle zinde kalmayı başarabilirsiniz. Dilersen YouTube fitness kanallarında bulabileceğin bol kalori yakmanı sağlayan egzersizler sayesinde evde geçen günleri kilo almadan atlatabilirsin. Yoga ve meditasyon gibi uygulamalarla hem fiziksel hem de zihinsel olarak rahatlayabilirsin. Her türlü egzersiz için nefes alabilen, esnek yapılarıyla hareket özgürlüğünü kısıtlamayan pjama taytlarını ve pamuklu pijama takımlarını tercih edebilirsin.

Artık pijama takımları sıradan birer uyku kıyafeti değil. Uzaktan çalışırken, arkadaşlarınla online da olsa hasret giderirken ve evde egzersiz yaparken rahat ev giyimi kombinleri ile şıklığı yakalayabilirsin. Üstelik Boyner’de indirimler seni bekliyor!