Bol güneş, sıcacık bir hava ve upuzun günler… Yaz mevsiminin sevdiğimiz pek çok özelliği var ama bazen de sıcak hava ya da uzun günler biraz yorucu olabiliyor değil mi? Ben de oturdum ve yaz aylarını daha keyifli ve rahat geçirmeni sağlayacak ürünlerden oluşan bir liste hazırladım. Haydi keşfedelim!

Yaz Partileri Başlasın: Taşınabilir Bluetooth Hoparlör


Yazın arkadaşlarınla keyifli vakit geçirmeyi, evde ya da plajda eğlenmeyi seviyorsan mutlaka bir taşınabilir bluetooth hoparlör edinmelisin. Telefonundaki ya da bilgisayarındaki müzikleri yüksek sesle ve keyifle dinlemek için bu ürünleri bir kere edindin mi bir daha yanından ayırmak istemeyeceksin.

 

Her An Yanında: Bluetooth Kulaklık


Yazın gelmesiyle açık havadaki spor etkinliklerini artırmış olabilirsin. Belki de yaz gelse de hala çalışmak zorundasın. Hiç fark etmez. Bluetooth kulaklıklar ile her anını en sevdiğin müziklerle güzelleştirebilirsin. Kablosuz olmaları sayesinde hareketlerini de kısıtlamayan, her anında yanında olan ürünlerle ister sevdiğin şarkıları, ister severek takip ettiğin podcast’leri rahatlıkla dinle!


 

Haydi Serinleyelim: Mutfak Robotu


Yazın serinlemek için bol bol sıvı tüketiyoruz. Peki, bu yaz içeceklerini kendin hazırlamaya ne dersin? Ayrandan limonataya, smoothie’den detoks sularına kadar pek çok içeceği hazırlamak için ihtiyacın olan şey bir mutfak robotu. Üstelik birbirinden pratik aparatları ile mutfak robotunu yemek yaparken de kullanabilirsin.

 


Yaz Mevsiminin Vazgeçilmezi: Vantilatör 


Geldik yazın efendisine! Günün her saati serinlemene yardımcı olacak vantilatör çeşitleri, evde, işte, yazlıkta herkesin favorisi. Eğer bu yaz serinlemek için pratik ve etkili bir cihaz arıyorsan vantilatör modellerine göz atabilirsin.
 


İncelmenin Tam Sırası: Fit Yaşam Ürünleri


Kışın kat kat giyinerek sakladığımız fazlalıklarımız yazın gelmesiyle kolay saklayamayabiliyoruz. Bu da yaz aylarıyla birlikte hatta birkaç ay öncesinde hepimizi daha dikkatli beslenmeye ve spor yapmaya itiyor. Kilonu kontrol etmek için dijital bir baskülden buharlı pişiriciye, yiyeceklerini ölçmek için kullanacağın elektronik mutfak terazisine kadar çeşitli ürünleri Goldmaster’ın fit yaşam kategorisinde bulabilirsin.