Yazın en çok hangi elektronik cihazlara ihtiyaç duyarsın? Senin için pratik ve hayatını kolaylaştıracak bir liste hazırladım!

Bol güneş, sıcacık bir hava ve upuzun günler… Yaz mevsiminin sevdiğimiz pek çok özelliği var ama bazen de sıcak hava ya da uzun günler biraz yorucu olabiliyor değil mi? Ben de oturdum ve yaz aylarını daha keyifli ve rahat geçirmeni sağlayacak ürünlerden oluşan bir liste hazırladım. Haydi keşfedelim!

Yaz Partileri Başlasın: Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Yaz Partileri Başlasın: Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Yazın arkadaşlarınla keyifli vakit geçirmeyi, evde ya da plajda eğlenmeyi seviyorsan mutlaka bir taşınabilir bluetooth hoparlör edinmelisin. Telefonundaki ya da bilgisayarındaki müzikleri yüksek sesle ve keyifle dinlemek için bu ürünleri bir kere edindin mi bir daha yanından ayırmak istemeyeceksin.

"HOPİB" kodunu kullanarak, Home-Time 50 Bluetooth Hoparlörü 239 TL değil sana özel 123 TL fiyatla alabilirsin.

Her An Yanında: Bluetooth Kulaklık

Her An Yanında: Bluetooth Kulaklık

Yazın gelmesiyle açık havadaki spor etkinliklerini artırmış olabilirsin. Belki de yaz gelse de hala çalışmak zorundasın. Hiç fark etmez. Bluetooth kulaklıklar ile her anını en sevdiğin müziklerle güzelleştirebilirsin. Kablosuz olmaları sayesinde hareketlerini de kısıtlamayan, her anında yanında olan ürünlerle ister sevdiğin şarkıları, ister severek takip ettiğin podcast’leri rahatlıkla dinle!

"HOPİA" kodunu kullanarak, SBS-89293 Air Bluetooth Kulaklığı 346 TL değil sana özel 136 TL fiyatla alabilirsin.

Haydi Serinleyelim: Mutfak Robotu

Haydi Serinleyelim: Mutfak Robotu

Yazın serinlemek için bol bol sıvı tüketiyoruz. Peki, bu yaz içeceklerini kendin hazırlamaya ne dersin? Ayrandan limonataya, smoothie’den detoks sularına kadar pek çok içeceği hazırlamak için ihtiyacın olan şey bir mutfak robotu. Üstelik birbirinden pratik aparatları ile mutfak robotunu yemek yaparken de kullanabilirsin.

"HOPİP" kodunu kullanarak, ProChef Mutfak Robotunu 769 TL değil sana özel 339 TL fiyatla alabilirsin.

Yaz Mevsiminin Vazgeçilmezi: Vantilatör

Yaz Mevsiminin Vazgeçilmezi: Vantilatör

Geldik yazın efendisine! Günün her saati serinlemene yardımcı olacak vantilatör çeşitleri, evde, işte, yazlıkta herkesin favorisi. Eğer bu yaz serinlemek için pratik ve etkili bir cihaz arıyorsan vantilatör modellerine göz atabilirsin.

"HOPİY" kodunu kullanarak, ProCool 3 Yapraklı Vantilatörü 589 TL değil sana özel 249 TL fiyatla alabilirsin.

İncelmenin Tam Sırası: Fit Yaşam Ürünleri

İncelmenin Tam Sırası: Fit Yaşam Ürünleri

Kışın kat kat giyinerek sakladığımız fazlalıklarımız yazın gelmesiyle kolay saklayamayabiliyoruz. Bu da yaz aylarıyla birlikte hatta birkaç ay öncesinde hepimizi daha dikkatli beslenmeye ve spor yapmaya itiyor. Kilonu kontrol etmek için dijital bir baskülden buharlı pişiriciye, yiyeceklerini ölçmek için kullanacağın elektronik mutfak terazisine kadar çeşitli ürünleri Goldmaster’ın fit yaşam kategorisinde bulabilirsin.
 
"HOPİV" kodunu kullanarak, Medisana Vücut Analiz Baskülünü 335 TL değil sana özel 135 TL fiyatla alabilirsin.

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?