Kışa renk katacak birbirinden havalı makyaj trendlerini keşfetmeye hazır mısın?

Doğal güzelliğin göz kamaştırmaya yetse de aynaya baktığında daha mutlu ve enerjik hissetmeni sağlayacak bir ışıltıya herkesin ihtiyacı var. İster sabah rutininde ister özel gecelerde kullanabileceğin heyecan verici bir görünüm için kış sezonu makyaj trendlerini mutlaka incelemelisin.

Yanaklar Pembe

yanaklar-pembe

Yanakların al al olmuş görüntüsü cildini çok sağlıklı gösterecek. Cilt tonuna uygun olarak seçeceğin allıklarda pembenin birbirinden güzel tonlarını keşfedebilirsin. Bu kış soğuktan hafif pembeleşmiş yanaklarla çok doğal görüneceksin.

Dudaklar Renkli

dudaklar-renkli

Bu kış kıpkırmızı, pespembe dudaklar her yerde karşına çıkacak. Mat ya da parlak seçim tamamen sana kalmış ama kalıcı bir mat rujla ne zaman nerede olursan ol şahane görüneceğine eminim. Hiç makyaj yapmadığın zamanlarda  bile!

Uzay Etkisi

uzay-etkisi

Metalik seçimlerle büyüleyici bir görünümün ötesine geçebilirsin. Sade ve şık giyineceğin gecelerde böyle bir makyaj herkesi etkilemeye yeter de artar bile. İddialı bir göz makyajı yaptığında nude ruj kullanmayı tercih etmeyi unutma.

Işıltının Gücü

isiltinin-gucu

Far paletini eline al ve renkleri gönlünce karıştır. Yumuşacık fırçalarla yüzüne renk katmaya hazırsın. Kuralları unut ve ifadeni güçlendirecek alanlara odaklan. Bu sene hiç olmadığı kadar ışıltılı geçsin.

Doğala Yakın

dogala-yakin

Yüzüne kat kat makyaj yapmaktan hoşlanmıyor olabilirsin. Doğal görünümüne eşlik edecek çarpıcı gözler için renkli eyeliner’ları kullanmayı deneyebilirsin.

Çizgiler Her Yerde

cizgiler-her-yerde

Bu sene gözlerde çizgiler ön planda. Bakışlarını derinleştirecek çizgiler seni makyaj yaparken ekstra yaratıcı olmaya teşvik edecek. Aynanın karşısında uzun saatler geçirmeye hazır ol bence. :)

Çarpıcı Tek Renk

carpici-tek-renk

Seçim senin, pastel tonlar makyaj dünyasının merkezinde! Her geçen gün yepyeni renkler hayatına giriyor. En sevdiğin renkleri deneyerek sana en çok yakışan tonu bulmalısın. Çok detaya girmeden aynı renk far ve ruj kullanımıyla çok farklı bir makyaj elde edebilirsin.

Dağınık Kaşlar

daginik-kaslar

Uzun zamandır moda olan kalın kaşlar bu sene biraz inceliyor ama dağınıklık baki kalıyor. Gerçekten de su gibi bir görüntü veren cildinin yanında dikkat çekici bakışlar için dağınık kaş kullanmayı tercih edebilirsin.

Bonus: Kedi Gözü

bonus-kedi-gozu

Evet, bu moda hiç geçmeyecek olabilir. Bu sene daha yoğun bir görünüm denemeyi istersen koyu renk farlarla da bütünleştirmeyi deneyebilirsin.

Eğer hazırsan kış sezonu trendlerini yakalamak için kozmetik alışverişine çıkalım.