Bu aralar kendinde değiştirmek istediğin bir şeyler varsa önce saçlarından başlayabilirsin. Anında tüm havanı değiştirecek ve kendini çok iyi hissettirecek pratik bir çözüm için soluğu kuaförde almaya ne dersin? Alternatifleri düşünmeden önce sana sezonun dikkat çeken saç modellerini listeliyorum.

Bırak Dağınık Kalsın


Belki de en sevilen moda bu olsa gerek! En önemli özelliği dağınık görünümü olan bu saç modelleri hem günlük hem de özel geceler için de iddialı olabilecek modellerden biri.

 

Uzun Düz Saçlar


Yaza kadar upuzun saçların olsun istiyorsan uzatmaya başlamak için şu an en uygun zaman. Yıpranmış saçlarını da keratin bakımıyla toparlamayı unutma!

 

Enseden Topla


Sürekli saçlarını tepeden toplamaya alışıksan başta yadırgayabilirsin ama inan tek bir hareketle anında değişimi göreceksin. Bu modeli maşayla süsleyebilir, büyük sallanan küpelerle tamamlayabilirsin.
 


Kızıl Ötesi


Renkler dipsiz bir kuyu. Ten rengine uyuyorsa bu kış mutlaka kızıl tonlarından birini seçerek deneyebilirsin. Makyaj isteyen renklerden biri olsa da vereceği enerjiye değer sanki. Ne dersin?
 Tarz Örgüler


Saçlarının boyuna ve modeline uygun bir örgü modeli her zaman bulunur. Hem açıldığında da harika kıvrımlara sahip olacağını düşünüce bunun için bile haftada bir kez sırf saçlarını ördürmeye değer!
 


Doğal Kâkül


Kâkül seçiminde zorlandığına eminim. O kadar çok alternatif arasından yüz tipine en uygun modeli deneme yanılma usulüyle bulmak zorunda kalsan da değişiklik sana çok iyi gelecek. Önce doğal modellerden başlamaya ne dersin?
 


Şekilli Kâkül


Doğal modelleri deneyip memnum kalmadıysan biraz uzatıp hemen simetrik ve şekilli bir kâkül kullanmayı deneyebilirsin. Sonradan bu modeli de değiştirmek isteyeceğini düşünerek çok kısa kestirmemeye dikkat etmelisin!
 


Bob Kesim


Çok havalı saç kesim trendlerinden biri de ünlülerde sık gördüğün bob kesim. Sana çok yakışacağına ama eminim. Cesaret etmenin tam zamanı! Hem kış mevsiminde kısa saç kullanımı çok pratik ve sağlıklı bir tercih olacak senin için. Bana güven.