VİRAVİRA.CO

viravira.co'da saatlik, günlük ve haftalık tekne kiralamalarında 300 Paracık geri kazan.

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2022

KULLANIM ŞARTLARI

viravira.co'da saatlik, günlük ve haftalık tekne kiralamalarında 300 Paracık geri kazan.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Aralık 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.viravira.co web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Minimum alışveriş şartı bulunmamaktadır; tüm alışverişlerinde faydalanabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Tüm alışverişlerinde 300 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Yurtiçi ve yurtdışı tüm tekne kiralamalarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar Kampanyadan yararlanabilmek için www.viravira.co üyesi olmak gerekir. Firmanın web sitesinde açıkça belirtilmediği sürece, kampanya firmanın devam eden diğer kampanyaları, hediye çekleri veya promosyonları ile birleştirilemez. Kampanya, tekne sahibi indirimlerine ek olarak uygulanır. www.viravira.co'dan yapacağınız tekne kiralamalarında Paracık harcaması yoktur.
Hopi ve www.viravira.co kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ