Pronet Kamera ve Alarm Sistemleri aboneliğinde 500 Paracık geri kazan.

500 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

İNTERNET MAĞAZASINA GİT butonuna tıklayarak yönlendirildiğin sayfadaki formu dolduğunda geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile en fazla 500 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya, Pronet Alarm Sistemi & Kamera Sistemi kategorilerinde ve yeni Pronet abonelikleri için geçerlidir.

Ücretsiz keşif için www.pronet.com.tr/landing/pronet-hopi?campaignCode=2000&campaignId=1308901&campaignTargetType=PUBLIC&token=4615+3638+33&utm_source=mop&utm_medium=hopi websitesini ziyaret edebilirsin. 14 günlük cayma hakkı süresinin sona ermesinden itibaren ve ilk tahsilatın yapılmasından 14 gün sonra Hopi sistemi üzerinden kendisine tanımlanan 500 TL değerinde 500 Paracık kampanyasından yararlanacaktır. Güvenlik sistemi aylık abonelik ücreti, keşif ve montaj sonrası belirlenen fiyat üzerinden, hizmeti kullanmaya başladığın aydan itibaren faturalandırılmaya başlanacaktır. Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterilerimiz ve zincir projeleri bu kampanyadan faydalanamaz. Söz konusu üye bilgileri, kampanya dahilinde veya dışında farklı 3. parti ve şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kampanya kapsamında üçüncü kişilere abonelik devri yapılamaz. Hopi ve Pronet kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır.

Kampanyaya özel diğer koşullar

13 Ocak 2022 itibari ile satisi girilecek olan Pronet sozlesmeleri icin 500 Paracık kazanılacaktır.12 Ocak 23.59’a kadar satışı tamamlanmış sözleşme sahipleri 2021 kampanyasından 250 Paracık kazanacaktır.

Ücretsiz keşif için www.pronet.com.tr/landing/pronet-hopi Pronet websitesini ziyaret edebilirsin. 14 günlük cayma hakkı süresinin sona ermesinden itibaren ve ilk tahsilatın yapılmasından 14 gün sonra Hopi sistemi üzerinden kendisine tanımlanan 500 TL değerinde 500 Paracık kampanyasından yararlanacaktır. Güvenlik sistemi aylık abonelik ücreti, keşif ve montaj sonrası belirlenen fiyat üzerinden, hizmeti kullanmaya başladığın aydan itibaren faturalandırılmaya başlanacaktır. Referans kampanyası dışında hiçbir surette diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz. Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterilerimiz ve zincir projeleri bu kampanyadan faydalanamaz. Söz konusu üye bilgileri, kampanya dahilinde veya dışında farklı 3. parti ve şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında üçüncü kişilere abonelik devri yapılamaz. Hopi ve Pronet kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.