UNOMOİ

UnoMoi aboneliklerinde %10 Paracık geri kazan

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2022

KULLANIM ŞARTLARI

UnoMoi aboneliklerinde %10 Paracık geri kazan

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 30 Haziran 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.unomoi.com web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Sana en uygun abonelik paketlerinden birini satın alman yeterlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
UnoMoi web sitesinden Hopi QR kodunu tanıtarak satın aldığın abonelik paketlerinden tutarının %10’u kadar Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Tüm abonelik paketlerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilirsin.
 
Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya, yalnızca UnoMoi web sitesi üzerinden Hopi QR kodu girilerek yapılan işlemlerde geçerlidir.
Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Hopi ve UnoMoi kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Seçtiğin abonelik paketi kapsamından, stokta bulunan ürünlerini seçerek ve üyelik ücretini ödeyerek aylık aboneliklerini başlatmış olacaksın. Her ay aboneliğin otomatik olarak yenilecektir. Seçilen ürünlerin, aynı anda sipariş edilmesi gerekmektedir. Ürünlerin en geç, abonelik yenileme tarihinden önce. iade edilmesi gerekmektedir. Gönderilen ürünler UnoMoi’ye ulaştıktan sonra, aboneler, bir sonraki ay kullanmak için yeni ürünlerini seçme hakkına sahip olacaktır

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.
 
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ