TATİLSEPETİ.COM

Tatilsepeti.com'da seçili otellerden 5.000 TL ve üzeri yapılacak rezervasyonlarda 150 TL indirim.

SON KATILIM TARİHİ: 31.05.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Tatilsepeti.com'da seçili otellerden 5.000 TL ve üzeri yapılacak rezervasyonlarda 150 TL indirim.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Mayıs 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi uygulamasının içindeki Tatilsepeti.com kampanya içerisinden teklif kodu al butonu altından edinilen indirim kodunun, tatilsepeti.com web sitesi üzerinde seçili otellerde yapılacak otel rezervasyonlarında satın alma adımında kullanılması ile geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
5.000 TL ve üzeri seçili otel rezervasyonlarında geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
150 TL indirimden faydalanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
tatilsepeti.com web sitesinde seçili otellerde yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyadan 1 alışverişte 1 defa faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya diğer ürün tiplerinde geçerli değildir.
Kampanya dahilinde dağıtılan çekler nakite çevrilemez, geçerli ürün tipleri dışında kullanılamaz, birleştirilemez. İptal – iade durumunda tekrar kullanılamaz ya da bedel iadesi yapılamaz. Yapılan rezervasyonlar sonucu iptal, iade ve değişiklikler ile ilgili tüm masraf, kesinti ve cezalardan misafir sorumlu olacaktır. Misafirin iptal, iade, değişiklik talepleri yapmış olduğu rezervasyona ilişkin kendisine gönderilen Sözleşme kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.
Tatilsepeti, çek kullanımına dair art niyetli bir amaç tespit etmesi durumunda kullanımın iptalini yapma hakkını saklı tutar.
Müşteriler kampanya kodunu www.tatilsepeti.com web sitesinden yapacakları ödeme aşamasında ibraz ederek kampanyadan faydalanabileceklerdir.
Kampanya kullanımı uçak bileti, araç kiralama, yurt dışı otel, sigorta - transfer vb. özel seyahat hizmetleri, yiyecek-içecek, ulaşım, müze ören yeri girişleri gibi özel harcamaları kapsamamaktadır. Sadece yukarıda belirtilen geçerli ürün tiplerinde söz konusudur.
Kampanya dahilinde Tatilsepeti’nde indirimli rezervasyon yaptırmak için son gün 30.11.2022 olup, 04.03.2022 – 31.12.2022 arasında planlanan rezervasyonlara indirim uygulanabilir. 30.11.2022 sonrasında kullanılmayan indirim çekleri iptal olacaktır. Süresinde kullanılmayan çeklere ilişkin olarak Tatilsepeti’nden herhangi bir talepte bulunulamaz.
Müşteriler her çeki yalnızca bir kez kullanabilir.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Tatilsepeti’ne aittir.-Kampanyaya dahil oteller listesi için ;www.tatilsepeti.com/erken-rezervasyon-otelleri?utm_source=dp_hopi&utm_medium=kupon&utm_campaign=erk350

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ve Tatilsepeti, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ