MORHİPO

Morhipo satıcılı seçili kozmetik ürünlerinde 500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişe 500 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişe 700 TL indirim!

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Morhipo satıcılı seçili kozmetik ürünlerinde 500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişe 500 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişe 700 TL indirim!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.morhipo.com web sitesinde Hopi uygulaması ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile 500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Morhipo satıcılı seçili kozmetik ürünlerinde  500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişe 500 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişe 700 TL indirim kazanabilirsin. 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanya Morhipo satıcılı seçili kozmetik ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya Morhipo satıcılı seçili kozmetik ürünlerde geçerlidir.
Morhipo'nun devam eden diğer kampanyaları, hediye çekleri veya sepet indirimleri ile birleştirilemez.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ