MORHİPO

Morhipo alışverişlerinde 25 Paracık'a kadar Paracıkların, 400 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL, 600 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL, 800 TL ve üzeri alışverişlerinde 150 TL değerinde.

SON KATILIM TARİHİ: 30.11.2021

KULLANIM ŞARTLARI

Morhipo alışverişlerinde 25 Paracık'a kadar Paracıkların, 400 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL, 600 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL, 800 TL ve üzeri alışverişlerinde 150 TL değerinde.

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 30 Kasım 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Hopi üyesi www.morhipo.com web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? 250 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli. Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Kampanyada 25 Paracık'a kadar Paracıklarını, 250 TL ve üzeri alışverişinde 25 TL değerinde 1 kat, 400 TL ve üzeri alışverişinde 50 TL değerinde 2 kat, 600 TL ve üzeri alışverişinde 100 TL değerinde 4 kat,  800 TL ve üzeri alışverişinde 150 TL değerinde 6 kat daha değerli kullanabilirsin. Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Kampanya elektronik ve elektrikli ürünlerde geçerli değildir. Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? Kampanyadan en fazla 10 kere faydalanabilirsin.  Kampanyaya özel diğer koşullar Morhipo'nun devam eden diğer kampanyaları, hediye çekleri veya sepet indirimleri  ile birleştirilebilir.   Hopi ve Morhipo kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında, “Kapıda ödeme” seçeneği ile yapılan alışverişlerde Paracık yüklemesi ödeme işlemi ve ürün teslimi gerçekleştirildikten sonra yapılacaktır. Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ