KAYA HOTELS

Kaya Hotels & Resorts Kış Otellerinde Sezon konaklamalarında %5 indirim!

SON KATILIM TARİHİ: 15.02.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Kaya Hotels & Resorts Kış Otellerinde Sezon konaklamalarında %5 indirim!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 15 Şubat 2022 23:59 tarihine kadar tüm 2022 kış sezonu konaklamalarında  geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi Kayahotels.com ve  Kaya callcenter’da ( 444 52 92)  kampanyada alacağın Promosyon Kodunu girerek yapılacak  rezervasyonlarda geçerlidir.
.
Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Kampanyadan faydalanmak için tutar sınırı bulunmamaktadır. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
15 Şubat’a kadar yapılan rezervasyonlarda, tüm 2022 kış sezonu konaklamalarında Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, Dorukkaya Ski &Mountain Resort, Kaya Uludağ rezervasyonlarında %5 indirim kazabilirsiniz

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, Dorukkaya Ski &Mountain Resort, Kaya Uludağ oteli rezervasyonlarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyadan dilediğin kadar faydalanabilirsin.   

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Diğer kampanyalarla birleştirilemez. 

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ