SAAT&SAAT Kampanya & İndirim

Saat&Saat’te Kartsız Taksit ile 300-3.000 TL arası 6 taksitli alışverişinde son taksit hediye.

6. Taksit Hediye

SON KATILIM TARİHİ: 29.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 29 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için gereken alışveriş tutarı nedir?

Kampanya saatvesaat.com.tr ve Saat&Saat mağazalarında 300 TL – 3.000 TL arasında 6 taksitle yapılacak Kartsız Taksit alışverişinde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanya kapsamında 6 ay taksitle yapılan alışverişlerde vade farkı uygulanmayacak ve 6. taksit TURK Finansman A.Ş. (Kredim) tarafından ödenecektir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsin?

Kampanyaya katılmak için başvuru gerekmemektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için Kartsız Taksit ile belirtilen markada 300 TL – 3.000 TL arasında 6 taksitli alışveriş yapman yeterli. Online alışverişlerinde ödeme adımındaki şifre doğrulama ekranında taksit sayısını seçebilir, TR Karekod ile yaptığın alışverişlerde ödeme sonrasında Hopi uygulamasına girerek işlemini 6 ay taksitlendirebilirsin.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

İlk 5 taksitin herhangi bir taksidinin geri ödemesinde müşteri tarafından gecikme yaşanması halinde müşteri, kampanyadan yararlanma hakkını kaybedecek ve son taksit kullanıcı tarafından ödenecektir.  Böyle bir durumda, TURK Finansman A.Ş.’nin belirlediği faiz oranları geçerli olacak ve kullanıcıya gecikme faizi yansıtılacaktır. Kredilerin geri ödemeleri Hopi ve Kredim mobil uygulamadan yapılacaktır. Krediye ait tüm taksitlerin tek seferde ödenerek kapatılması veya kredinin birden fazla taksit ödenerek erken kapatılması durumlarında, ilgili kredi kampanya kapsamından çıkar ve son taksit müşteri tarafından ödenir. Hopi ve TURK Finansman A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına münhasıran sahiptir. TURK Finansman A.Ş.’nin azami tutar ve oranlarda her zaman değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bir iş yerini ve/veya kategoriyi her zaman kampanya kapsamından çıkarabilir ve/veya ekleyebilir. İptal/iade işlemlerinde hopi Kartsız Taksit hesabı oluştururken kabul edilen Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan “İptal/iade” koşulları geçerli olacaktır.
 
 
 
 
 
 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.