İGA

İstanbul Havalimanı Youth Lounge girişinde %20 indirim!

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

İstanbul Havalimanı Youth Lounge girişinde %20 indirim!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi HOPİ20 kodunu gösteren 15-30 yaş aralığındaki misafirler İstanbul Havalimanı Dış Hatlar’da bulunan Youth Lounge hizmetinden faydalanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanya katılım şifrenizi HOPİ uygulamasından indirebilirsiniz.  Alınan şifreyi Youth Lounge’daki görevliye göstererek indirimli fiyattan faydalanabilirsiniz.  HOPİ20 kodu, %20 indirimli olarak kampanya kapsamında KDV hariç €4’dan satışa sunulacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.  HOPİ ve Youth Lounge kampanyayı sonlandırma ve değiştirme hakkını saklı tutar.  

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ