BUDGET Kampanya & İndirim

Budget'ta 2 farklı grupta 1.399 TL'den başlayan sabit fiyatlarla günlük araç kiralama.

1.399TL

SON KATILIM TARİHİ: 29.02.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 29 Şubat 2024 23:59 tarihine kadar gerçekleştirilecek kiralamalar için geçerlidir (29 Şubat tarihine kadar araç kiralaması başlamış olmalıdır).

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Kampanya Hopi üyesi Budget'ın Türkiye’deki kurumsal ofislerinde ve günlük kiralamalarda geçerlidir (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Bodrum HVL, Dalaman, Konya, Manisa, Trabzon Ofisleri).

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Aşağıda detayları belirtilen sabit fiyatlı iki seçenekten birini tercih etmen ve minimum 1 günlük kiralama yapman gerekir.
 
linkprotect.cudasvc.com/url?a=https%3a%2f%2fwww.budget.com.tr%2fbudget-is-birligi-arac-kiralama-kampanyalari%2fhopililere-ozel-subat-sonuna-kadar-sabit-fiyatlar&c=E,1,r-TfqAu6MskajKFO6MA7ky3zjZEGpM_YT8okAr6fCbgVk9bB7nhPvrEWMbOtpca7qoaiCj3Mc9Gw4Qi53dAfm5gsCyJ0PjkRLE-vVTTgCMc_4ACo6A,,&typo=1  kampanya detay sayfasından ilgili araç grupları için geçerli olan indirimli fiyatlar görüntüleyip rezervasyon oluşturabilirsin. Rezervasyon için aynı zamanda 444 47 22 no’lu Budget çağrı merkezini arayabilirsin.
 
   1. Günlük KDV dahil 1.399 TL’ye FORD KUGA - PEUGEOT 3008  - OPEL GRANDLAND - JEEP RENEGADE - VOLKSWAGEN TROC vb. / Otomatik Vites
   2. Günlük KDV dahil 2.299 TL’ye BMW 3 SERİSİ - MERCEDES C SERİSİ - VOLVO S60 vb. / Otomatik Vites


Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Seçeceğin araç tipine göre 1.399 TL ya da 2.299TL sabit fiyatla araç kiralayabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

1. Günlük KDV dahil 629 TL’ye FIAT EGEA - CITROEN ELYSEE vb. / Düz Vites
2. Günlük KDV dahil 1.199 TL’ye FORD KUGA - PEUGEOT 3008  - OPEL GRANDLAND - JEEP RENEGADE - VOLKSWAGEN TROC vb. / Otomatik Vites
3. Günlük KDV dahil 1.989 TL’ye BMW 3 SERİSİ - MERCEDES C SERİSİ - VOLVO S60 vb. / Otomatik Vites
4. Günlük KDV dahil 2.689 TL’ye BMW 5 SERİSİ - MERCEDES E SERİSİ vb. / Otomatik Vites

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

•Kampanya kapsamında fayda ön ödemesiz olarak sunulmaktadır. Ödemenizi aracınızı teslim alırken Budget ofisinde yapabilirsiniz.
•Araç teslim alma esnasında Hopi QR kod ibraz edilmelidir.
•Kampanya, Hopi ve Budget markaları arasında olan diğer indirim ve Paracık kampanyaları ile birleştirilememektedir.
•İndirim hakkı, başkasına devredilemez.
•Kampanya Budget’ın devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
•Ödeme şahsa ait kredi kartı ile yapılabilmektedir.
•Budget genel kiralama koşulları geçerlidir.
•Filo imkanlarıyla sınırlıdır.
•Kiralama hakkı bir başkasına devredilemez.
•Kampanya binek araçlar için geçerlidir.


Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ve Budget kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.