N11 Kampanya & İndirim

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak n11.com ve n11 uygulamasında yapacağın elektronik dışındaki alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %8 Paracık kazan

%8 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 16.03.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Mart 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek www.n11.com web sitesinde ne N11 uygulamasında yapılacak elektronik kategorsi dışındaki alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak elektronik kategorisi dışındaki alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %8 Paracık kazanılabilir.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Elektronik, Altın, Milli Piyango ve Otomobil kategorileri dışındaki ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Toplu alımlar dışında istediğin kadar faydalanabilirsin.

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alım tespit edilmesi durumunda siparişler iptal edilir. Toplu alımlardan Paracık hakedişi yoktur.  

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Paracıklar N11'da yaptığın alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde yüklenecektir.

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.

Hopi ve N11 kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.