BOYNER & YKM

Boyner mağazalarında 400 TL ve üzeri alışverişinde 25 TL değerinde, 600 TL ve üzeri alışverişinde 40 TL değerinde, 1000 TL ve üzeri alışverişinde 50 TL değerinde Hediye Paracık kazan.

SON KATILIM TARİHİ: 30.11.2021

KULLANIM ŞARTLARI

Boyner mağazalarında 400 TL ve üzeri alışverişinde 25 TL değerinde, 600 TL ve üzeri alışverişinde 40 TL değerinde, 1000 TL ve üzeri alışverişinde 50 TL değerinde Hediye Paracık kazan.

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 30 Kasım 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Hopi üyesi Boyner, Boyner Sports, Boyner Dynamic, Ykm mağazalarında Hopi uygulaması ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? Şartları sağlanan tek fatura ile 400 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır. Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Şartları sağlanan tek fatura ile 400 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 25 Hediye Paracık, 600 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 40 Hediye Paracık, 1000 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 50 Hediye Paracık kazanabilirsin. Kazanılan 50 Hediye Paracık'ı ​400 TL ve üzeri bir sonraki alışverişinde 100 TL değerinde 4 kat değerli, 600 TL ve üzeri bir sonraki alışverişinde 200 TL değerinde 5 kat değerli, 1000 TL ve üzeri bir sonraki alışverişinde 500 TL değerinde 10 kat değerli kullanabilirsin.  Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin.  1 Boyner hesabı üzerinden 1'den fazla Hopi hesabı faydalanılamaz. Kampanyaya özel diğer koşullar Paracık kazanımı ve katlı kullanımı kozmetik ürünlerinde, elektrikli ev aletlerinde, Gift Card alımlarında, toplu alımlarda ve Outlet mağazalarda geçerli değildir. Paracık katlı kullanımı Columbia, Adidas, Nike, The North Face, Skeckers, Puma, Mavi,Pierre Cardin, U.S. Polo, Asics, Birkenstock, Swarovski, B&G, Temiz , Welder, Ariş markalarında geçerli değildir. Black Friday kampanyaları kazanım ve katlı kullanım kampanyalarına dahil değildir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Hopi ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ