BOYNER

İstanbul'daki Boyner mağazalarından yapacağın 500 TL ve üzeri alışveriş sonrası Biletix.com'da satılan İstanbul Festivali biletlerinde geçerli %50 indirim kodu hediye!

SON KATILIM TARİHİ: 13.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

İstanbul'daki Boyner mağazalarından yapacağın 500 TL ve üzeri alışveriş sonrası Biletix.com'da satılan İstanbul Festivali biletlerinde geçerli %50 indirim kodu hediye!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 13 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi arasında İstanbul'da bulunan Boyner/Boyner Sports/YKM mağazalarından Hopi QR kod okutularak yapılan alışverişlerinde geçerlidir

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Şartları sağlanan tek fatura İstanbul'da bulunan Boyner/Boyner Sports/YKM mağazalarından elektrikli ev aletleri hariç yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişlerde Biletix.com'da satılan İstanbul Festivali biletlerinde geçerli %50 indirim kodu kazanacaksın

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
İstanbul'da bulunan Boyner/Boyner Sports/YKM mağazalarından yapacağın elektrikli ev aletleri hariç 500 TL ve üzeri alışverişinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanabilir.

Kampanyaya özel diğer koşullar.
İstanbul'da bulunan Boyner/Boyner Sports/YKM mağazalarından yapacağın 500 TL ve üzeri alışveriş sonrası atanacak kampanya içerisinden Biletix.com'da satılan İstanbul Festivali biletlerinde geçerli %50 indirim kodunu alabilirisin.

Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Hopi ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ