DEFACTO Kampanya & İndirim

defacto.com.tr'den üye girişi ile yapacağın 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL indirim kazan.

500 TL indirim kazan

SON KATILIM TARİHİ: 30.11.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Kasım 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi uygulamasından alınacak teklif kodu www.defacto.com.tr adresinde sepet adımındaki ilgili kod alanına girilerek yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile 3000 TL ve üzeri alışverişinde 500 TL indirim kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tüm ürünlerde geçerlidir

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Sadece 1 defa kampanyadan faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanyadan faydalanabilmek için www.defacto.com.tr müşteri kaydı zorunludur.

Hopi ve Defacto kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.