gizia.com’da seçili ürünlerde %20 hediyeye ek, 3.500 TL ‘ye kadar olan alışverişinde %3, 3.500 TL ve üzeri alışverişinde %5 Paracık kazan.

%5'e varan Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi gizia web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Tek fatura ile 3.500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tek fatura ile 3.500 TL ‘ye kadar olan alışverişinde %3, 3.500 TL ve üzeri alışverişinde %5 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tüm ürünlerde geçerlidir.


Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Gizia websitesinde yer alan "Teslimat, Üyelik ve Sipariş Şartları" koşulları geçerlidir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.