CARREFOUR Kampanya & İndirim

Tıkla Kazan butonuyla carrefoursa.com'da %3 Paracık kazan. hopipay kart’ınla öde, anında yüklensin.

%3 Paracık kazan  

SON KATILIM TARİHİ: 30.11.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Kasım 2023 15:20 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek sadece CarrefourSA websitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. CarrefourSA mobil uygulamasında geçerli değildir.

*Safari tarayıcısı üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak CarrefourSA websitesinden yapacağın alışverişlerinde %3 Paracık kazan.
 
 
 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Sadece gıda, şekerleme ve temizlik ürünleri kategorilerindeki alışverişlerde geçerlidir.


Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?


%3 Paracık kazanmak için istediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.


Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında tek seferde 2,000 TL sepet tutarı altında olan ve ödemenin hopipay kart ile yapıldığı alışverişlerde kazanılan Paracıklar, aynı gün içerisinde yüklenecektir. Program dahilinde 1 kullanıcı 1 ayda maksimum 500 Paracık kazanabilir.
 
Alışveriş iadesi/iptali durumunda yüklenen Paracıklar iade tutarında geri alınacaktır. İptal veya iadelerde yeterli Paracık bakiyesi olmaması durumunda, sonraki Paracık kazanımlarından düşülecektir.
 
hopipay kart ile yapılmayan ve/veya sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde kazanılan Paracıklar, alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde hopipay kart ile yapılsa dahi Tıkla Anında Kazan programından faydalanılamayacaktır.
 
Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında 500 Paracık'a ulaşılması durumunda kazanılan Paracıklar 60 ile 90 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.     
Hopi ve CarrefourSA kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.