BONALİVA Kampanya & İndirim

bonaliva.com'dan üye girişi ile yapacağın 1.500 TL ve üzeri Aktif Yaşam kategorisi alışverişlerdine geçerli 250 TL indirim kazan.

250 TL İndirim Kazan

SON KATILIM TARİHİ: 30.11.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Kasım 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi uygulamasından alınacak teklif kodu www.bonaliva.com/ adresinde sepet adımındaki ilgili kod alanına girilerek yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile Akftif Yaşam kategorsinden yapacağın 1.500 TL ve üzeri alışverişlerinde 250 TL indirim kazanabilirsin. 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya Aktif Yaşam kategorisinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Sadece 1 defa kampanyadan faydalanabilirsin. 
Kampanya ilk 1.000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanyaya özel diğer koşullar

İndirim kodundan yararlanmak için sepetinizdeki ‘’İndirim kodu kullanın’’ alanına siparişi tamamlamadan önce Hopi uygulamasından aldığınız kodu girmeniz ve ‘’Uygula’’ butonuna basmanız yeterlidir.

Kampanyadan yararlanmak için Bonaliva.com’a üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa ‘’Hesabım-Hesap oluştur’’ adımlarını takip ederek üye olabilirsiniz.

İndirim kodu farklı indirim kodları, hediye çekleri, kupon kodları, sepette verilen kampanyalar ve hediye kampanyaları gibi kampanyalar ile birleştirilemez. Ancak www.bonaliva.com/ da uygulanan ürün indirimleri ile birlikte geçerlidir.

İndirim kodundan sadece 1 kez yararlanılabilir. Tek seferde yapılan alışverişlerde geçerli olup, parçalı kullanılamaz.

Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu tekrar tanımlanmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

Sepetinizde kampanyadan (veya alışverişiniz ile birlikte kazanılmış hediye çeki, kargo bedava, indirim vb) faydalanarak satın aldığınız ürünü iade ettiğinizde, kalan sepet tutarınız kampanya asgari tutarının altına düşerse, faydalandığınız indirim tutarı düşülerek iadeniz yapılır.

Kullanılmayan kodlar iptal olur.

Bona Liva ve Hopi kampanyayı durdurma, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.