Harcamaya Hazır Limit’inle şimdi al, 30 gün sonra 6 taksitle öde.

6 taksitle öde

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için gereken alışveriş tutarı nedir?

Kampanya, Harcamaya Hazır Limit kullanılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında minimum alışveriş tutarı 30,00 TL olup üst limit bulunmamaktadır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanya kapsamında Hopi mobil uygulaması üzerinden Harcamaya Hazır Limit ile yapılan alışverişlerinde ilk taksit geri ödemesi yapacağınız kampanya seçimine göre yapıldığı tarihten 30 gün sonra ya da 60 gün sonra başlayacaktır.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanya koşullarının sağlanması şartı ile her kullanıcı limiti dahilinde dilediği sayıda alışveriş yapabilecektir.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanyadan yararlanabilmek için yeni kullanıcıların Hopi mobil uygulaması üzerinden Harcamaya Hazır Limit hesabını oluşturması yeterlidir.
Harcamaya Hazır Limit’te sunulan finansman hizmetleri BDDK tarafından yetkilendirilen TURK Finansman A.Ş. (Kredim) tarafından sağlanmaktadır.
Kampanyaya katılmak için başvuru yapma koşulu bulunmamaktadır. Kampanyadan mevcut ve ilk kez hesap oluşturan müşteriler faydalanabilir.
Alışveriş tutarının dışında her işlem özelinde 49,99 TL kampanya katılım bedeli kullanıcı tarafından ödenecektir.
Kampanya kapsamındaki markaların online siteleri ve mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde kullanıcı tarafından 3D secure ekranından seçilecek kampanyaya göre taksit seçiminin yapılması gerekmektedir.
Fiziki mağazalarda Hopi mobil ödeme üzerinden yapılan alışverişlerde Hopi uygulaması üzerinden seçilecek kampanyaya göre taksit seçiminin
kullanıcı tarafından yapılması gerekmektedir.
Fiziki mağazalarda TR Karekod üzerinden yapılan alışverişler, Hopi uygulaması üzerinden taksitlendirilebilecek ve kampanya kapsamında geçerli olabilecektir. Bunun için alışveriş sonrasında kullanıcıya SMS ile gönderilen sonradan taksit seçeneği ile, kullanıcının alışveriş yaptığı gün sonuna kadar Hopi uygulaması üzerinden taksitlendirmesini yapmalıdır.
Kısmi iade sonrasında alışveriş tutarının 30,00 TL’nin altına düşmesi durumunda, alışveriş kampanya kapsamından çıkar ve TURK Finansman A.Ş.’nin belirlemiş olduğu faiz oranları geçerli olur.
Kampanya kapsamında yapılan alışverişin tam iade edilmesi halinde, 49,99 TL’lik kampanya katılım bedeli kullanıcıya iade edilecektir. Alışveriş kredisinin kampanya kapsamında olmasına bakılmaksızın, yapılan kısmi iadelerde kampanya katılım bedeli kullanıcıya iade edilmez.
Kredinin kullanıcı tarafından erken kapatılması halinde alışveriş, kampanya kapsamından çıkarılır. İlgili ödemeler krediye yansıtılır ve kullanıcıya iadesi yapılmaz.
Kampanya süresinin uzatılması halinde kullanıcılar web sitesi aracılığı ile bilgilendirilecektir.
Kampanya kapsamında kullanılan alışveriş kredilerinin geri ödemeleri Hopi Mobil Uygulaması veya Kredim mobil uygulama ve www.kredim.com.tr internet sitesinde “Ödeme” kısmından yapılacaktır.
Kampanya kapsamında kullanılan kredilerin taksitlerinin herhangi birinin geri ödemesinde müşteri tarafından gecikme yaşanması halinde, yapılan alışveriş kampanya kapsamı dışında yapılmış kabul edilecek, TURK Finansman A.Ş.’nin belirlediği oranlarla akdi faiz ile gecikme faizi kullanıcıya yansıtılacaktır.
TURK Finansman A.Ş. öncesinde bilgi vermek kaydıyla; kampanya koşullarının tamamında veya bir kısmında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına münhasıran sahiptir.
Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin İptal/iade işlemlerinde Kredim hesabı oluştururken kabul edilen Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan “İptal/iade” koşulları geçerli olacaktır.
Yeni kullanıcılar için Kredim tarafından finansal skorlama yapılacak olup, alışveriş kapsamında kullanabileceğiniz finansmana ilişkin limit belirlemek ve finansman hizmetinin sağlanması münhasıran Kredim tasarrufundadır.