Setur.com.tr ve mobil uygulamasından gerçekleştireceğin 30.000 TL ve üzeri seçili yurt içi otel rezervasyonlarında 1.500 Paracık kazan.

1.500 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.07.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Temmuz 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması üzerinden Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Tek fatura ile 30000 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile 30000 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 1500 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyaya katılım kontenjanları ile sınırlıdır.
Rezervasyon iptali durumunda, kazandırılan Paracıklar geri alınır. Hopili’nin hesabında geri alınacak yeterli Paracık olmaması durumunda, kazandırılan Paracık miktarı geri iade edilecek tutardan düşülecektir.
Setur ve Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Seyahat Hattı üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.