SAAT&SAAT Kampanya & İndirim

Saat ve Saat'te 250 Paracık'ın 7.500 TL ve üzeri alışverişinde 500 TL, 10.000 TL ve üzeri alışverişinde 750 TL değerinde.

750 TL değerinde

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Saat & Saat mağazalarında Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Tek fatura ile 7.500 TL ve üzeri alışveriş yapman gereklidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tek fatura ile 7.500 TL ve üzeri alışverişinde 250 Paracık'ını 500 TL değerinde 2 kat değerli,
10.000 TL ve üzeri alışverişinde ise 250 Paracık'ını 3 kat değerli kullanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya Adidas, Armani Exchange, Cerruti 1881, Emporio Armani Swiss Made, Escape, Esprit, Fossil, Furla, Guess, Jacques Philippe, Kenneth Cole, Lacoste, Maurice Lacroix, Mazzucato, Michael Kors, Milano X change, Missoni, Oris, Philipp Plein, Police, Raymond Weil, Seiko, Seiko 5, Skagen Watches, Ted Baker, Tommy Hilfiger,U.S. Polo Assn., Versace, Welder The Bold Watch, Wesse, Xonix, Armani Jewel, Calvin Klein Jewel, Diesel Jewel, Esprit Jewel, Fossil Jewel, Guess Jewel, Lacoste Jewel,Michael Kors Jewel, Skagen Jewel, Tommy Hilfiger Jewel, Wesse Jewel ürünlerinde geçerlidir. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan 1 kere faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya firmaların devam eden indirim ve diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. 

Hopi ve Saat & Saat kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.  

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.