HUAWEI Kampanya & İndirim

Tıkla kazan butonuyla huawei.com/tr'de %2 Paracık ve 2,000 TL'ye varan indirim kazan. Detaylar aşağıda.

%2 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31.12.2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Kampanya Hopi üzerinden Huawei websitesine yönlenerek yapılan alışverişlerde geçerlidir. Huawei mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde Paracık kazanımı yoktur.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

%2 Paracık kazanmak için istediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak Huawei websitesinden yapacağın alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %2 Paracık kazanabilirsin. %2 Paracık'a ek 2,000 TL'ye varan indirim kodu detaylarını aşağıda bulabilirsin.

10,000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 450 TL indirim kodu: A450ALL2
5,000 TL ve üzeri tüm alışverişler 300 TL indirim kodu: A300ALL2
3,000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim kodu: A150ALL2

Mate X3 ürününde geçerli 2,000 TL indirim kodu: AMATEX3CPS2000
P60 Pro ürününde geçerli 1,500 TL indirim kodu: AP60PROCPS1500
Watch Ultimate ürününde geçerli 1,000 TL indirim kodu: AWU1000CPS
Watch Pro 4 ürününde geçerli 1,000 TL indirim kodu: AW4PROCPS1000
Watch D ürününde geçerli 1,000 TL indirim kodu: AWD1000CPS
MB X Pro ürününde geçerli 1,000 TL indirim kodu: A1000MBXPROCPS
MP Pro 12.6 ürününde geçerli 800 TL indirim kodu: AMPPROCPS800
MP 11.5 Papermatte ürününde geçerli 800 TL indirim kodu: AMP115PMCPS800

Kuponlar 30.11.2023 23.59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

 
Seçili ürünlerde geçerlidir.

Aşağıdaki ürünlerde geçerli değildir:

HUAWEI Mini Hoparlör CM510
HUAWEI FreeBuds 4i
HUAWEI FreeBuds Pro
HUAWEI Sport Lite Bluetooth Kulaklık
HUAWEI FreeLace
HUAWEI FreeBuds 3
HUAWEI Kulak İçi Kulaklık AM115
HUAWEI FreeBuds 4
HUAWEI Metal Kulak İçi Kulaklık
HUAWEI Sound Joy
HUAWEI FreeBuds Lipstick
HUAWEI FreeLace Pro
HUAWEI Type-C Kulak İçi Kulaklık
FreeBuds SE
FreeBuds 2 Pro
P50 Pro ve P50 Pro pocket ürünleri
Toplu alımlarda Paracık kazanım hakkı yoktur.

Aynı ay içerisinde herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar ” toplu alım olarak adlandırılır.

Kötüye kullanım tespit ettiğinde yukarıda belirtilen nedenlerin dışında bir nedenden dolayı ya da bir neden göstermeden Paracık kazanım hakkı iptal edilir.

Önsiparişle ürün alımında Paracık kazanım hakkı yoktur.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında tek seferde 5,000 TL sepet tutarı altında olan ve ödemenin hopipay kart ile yapıldığı alışverişlerde kazanılan Paracıklar, aynı gün içerisinde yüklenecektir. Program dahilinde 1 kullanıcı 1 ayda maksimum 500 Paracık kazanabilir.

Alışveriş iadesi/iptali durumunda yüklenen Paracıklar iade tutarında geri alınacaktır. İptal veya iadelerde yeterli Paracık bakiyesi olmaması durumunda, sonraki Paracık kazanımlarından düşülecektir.

hopipay kart ile yapılmayan ve/veya sepet tutarı 5,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde kazanılan Paracıklar, alışveriş tarihinden sonra 120 ile 150 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Sepet tutarı 5,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde hopipay kart ile yapılsa dahi Tıkla Anında Kazan programından faydalanılamayacaktır.
 
Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında 500 Paracık'a ulaşılması durumunda kazanılan Paracıklar 120 ile 150 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında  yukarıdaki ürün alımlarında Paracık yüklense de mutabakat sonrası geri alınacaktır.

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir. Hopi ve Huawei kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.

Hopi ve HUAWEI kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.