DEICHMANN Kampanya & İndirim

Deichmann.com’da 1.500 TL ve üzeri indirimsiz çocuk ürünü alışverişlerinde %20 indirim

%20 indirim kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi www.deichmann.com web sitesinde Hopi’den aldığın Kodu tanıtarak yapacağın alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

1500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada şartları sağlanan tek fatura ile 1500 TL ve üzeri indirimsiz çocuk ürünleri alışverişlerinde %20 indirimden yararlanabilirsin.


Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir..

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kodlar tek kullanımlıktır.

Kampanyaya özel diğer koşullar.

Kampanya Firma’nın diğer kampanya ve indirimler ile birleşmeyecektir. Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak için www.deichmann.com'da, satın alma adımında Kupon Kodu alanına Promosyon kodu girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodu Hopi uygulamasındaki kampanya içerisinden alınabilmektedir.Promosyon kodu "Teklif Kodunu Al" butonu tıklandığında alınabilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Deichmann ve Hopi kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.