PRONET Kampanya & İndirim

Pronet Kamera ve Alarm Sistemleri aboneliğinde 250 Paracık geri kazan

250 Paracık geri kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2021

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi 444 1 911 numaralı Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’nde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için 444 1 911 numaralı Pronet Alarm Haber Alma Merkezi'ni arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunman ve keşif sırasında Hopi kimliğini tanıtman gerekmektedir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile en fazla 250 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Kampanya, Pronet Alarm Sistemi & Kameralar kategorisinde ve sadece 24 ay taahhüt veren yeni Pronet abonelikleri için geçerlidir.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Ücretsiz keşif için www.pronet.com.tr/landing/pronet-hopi Pronet websitesini ziyaret edebilirsin. 14 günlük cayma hakkı süresinin sona ermesinden itibaren ve ilk tahsilatın yapılmasından 14 gün sonra Hopi sistemi üzerinden kendisine tanımlanan 250 TL değerinde 250 Paracık kampanyasından yararlanacaktır. Güvenlik sistemi aylık abonelik ücreti, keşif ve montaj sonrası belirlenen fiyat üzerinden, hizmeti kullanmaya başladığın aydan itibaren faturalandırılmaya başlanacaktır. Referans kampanyası dışında hiçbir surette diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz. Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterilerimiz ve zincir projeleri bu kampanyadan faydalanamaz. Söz konusu üye bilgileri, kampanya dahilinde veya dışında farklı 3. parti ve şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında üçüncü kişilere abonelik devri yapılamaz. Hopi ve Pronet kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.