“Elinden her iş gelen” bazı insanlar vardır. Eğer evde tamir edilmesi gereken bir şey varsa ya uzman birinden yardım alırsın ya da… koridorun ışığı aylardır yanmıyordur. Evinde uzun süredir ihmal ettiğin şeyleri yapmaya ne dersin?

Ampul Değiştirmek


Eğer evinde avize varsa muhtemelen içindeki ampullerden biri yanmıyordur. Tanıdık geldi mi? Hadi onu yenisiyle değiştirelim o zaman. Bunu yaparken de LED bir ampul seçmeye özen göster. Çünkü LED ampuller hem gezegenimiz için hem de uzun vadede cebin için en uygun seçenek. Hazırsan ampul seçmek için seni buraya alalım.
 

Paramparça Aşklar ve Damlayan Musluklar


Başlığı okuyunca suyun sesi kulağına geldiyse evinde akıtan musluğu tamir etme vakti de gelmiş demektir. Damlayan musluklar su kaybına yol açarlar. Faturaya üzülmüyorsan gezegenimiz hakkında kendini kötü hissetmeye başlayabilirsin. Kendini iyi hissetmek içinse yeni bir musluk bataryası alarak bu meseleyi kökünden çözebilirsin.
 

Fotoğraf Köşene Ayrı Bir Hava Kat


Eski fotoğraf albümleri hemen hemen herkesi duygulandırır. Hatta şimdilerde baskı fotoğraf kullanımı arttı, dijital ortamda saklamak yerine fiziksel olarak saklamak hala çok değerli. Bir filmli fotoğraf makinesi alarak en güzel zamanlarını ölümsüzleştirebilirsin. Çektiğin fotoğrafları bastır, ardından odanın bir ucundan bir ucuna ip ve mandal yardımıyla yerleştir veya bir duvarın tamamını fotoğraflara ayır. En değerli anların gözünün önünde olsun. Fotoğraf makinesi modelleri buradan inceleyebilirsin.
 

Çiçek ve Bahçe Bakımı


Evindeki, balkonundaki çiçeklerin suyunu ihmal etmiyorsun değil mi? Hele bir de bahçen varsa ne emek ister orası... Toprağı, gübresi, sulaması, temizlemesi. Ama eğer doğru ekipmana sahipsen bunlar sizin için yük değil zevke dönüşür. Tabii düzenli bakımını atlamadığın sürece. Bahçe ve bitki alışverişi için seni buraya alalım.