Yaz geldi ve bahçe salıncağı sezonu sonunda açıldı. Bahçeli bir eve sahip olmanın en güzel yanı açık havada geçirilen zamanlar. Peki bu yaz bahçene, bahçe salıncağı ile hem konfor hem de nostaljik bir hava katmaya ne dersin? Bahçe salıncağı küçükler için eğlence, büyükler içinse harika bir dinlenme ve rahatlama aracı. Bahçene bu yaz şık ve işlevsel bir tasarım ve hareket getirmek istiyorsan, bahçe salıncağı bunun için harika bir alternatif. Bu yaz bahçe dekorasyonunu daha farklı ve keyifli bir hâle getirecek, sezonun en konforlu tasarımlarını senin için araştırdım.

Küçük Bahçeler İçin Minimal Tasarımlar


Küçük alanını bir bahçe salıncağı ile renklendirmek istiyorsan çok fazla yer kaplamayan, minimal salıncakları tercih edebilirsin. Son derece fonksiyonel ve konforlu olan bu salıncaklarda kahveni içebilir, kitabını okuyabilir ya da akşam serinliğinde günün yorgunluğunu atabilirsin. Farklı renklerdeki tasarımlar ile bahçene yepyeni bir tarz ve hava katabilirsin.

Geniş Bahçelere Şıklık ve Konfor Geliyor


Geniş bir bahçen varsa ve burada gün içinde zaman geçirmeyi seviyorsan, büyük ama sıcak havalarda seni güneşten de koruyacak şemsiyeli bir bahçe salıncağı tercih edebilirsin. Salıncağını kurduktan sonra uzanıp dinlenebilir, arkadaşlarınla yazın sıcağından korkmadan bahçende keyifli bir gün geçirebilirsin. Değiştirilebilir minderleri sayesinde salıncağını rahatlıkla bahçenin dekorasyonuna uygun hâle getirebilirsin.

Dingin Bir Akşam İçin Tek Kişilik Bahçe Salıncağı 


“Küçük bahçemde, kahvemi yudumlarken ya da dergimi karıştırırken akşamüstünün dinginliğini hissetmek, günün yorgunluğundan ve şehrin karmaşasından uzaklaşmak istiyorum” diyorsan tek kişilik bahçe salıncağı senin için ideal! Her yere kolayca asılabilen bu tasarımlar bahçe dekorasyonuna şıklık katarken, sen de yazın ve temiz havanın tadını doyasıya çıkaracaksın.

Çocuklar İçin Eğlence Vakti


Sen bahçende arkadaşlarında sohbetin tadını çıkarırken, çocuklar da onlara özel bahçe salıncağı ile eğlenceli bir gün geçirecek. Halatlı ve sepetli tasarımlar, hem güvenli hem de fonksiyonel! Çocuklar, kolayca kurulan bahçe salıncağı ile yaz aylarının tadını doyasıya yaşayacak.

Konforundan Ödün Vermeyenler İçin İpli Tasarımlar


Tavandan asmalı bahçe salıncağı modelleri, her mekâna kolaylıkla uyum sağlıyor. Kurulumu kolay, kullanışı ise çok rahat… Çok geniş bir bahçen yoksa ama bir bahçe salıncağı da olsun istiyorsan, ipli tasarımları tercih edebilirsin. Her mekâna çok uğraştırmadan monte edilebilen bu tasarımlar, minimalizmi sevip konforundan ödün vermeyenler için.