AVIS

Tüm araç gruplarındaki kiralamalarda Hopi'ye özel %30 indirime ek %8 Paracık geri kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Tüm araç gruplarındaki kiralamalarda Hopi'ye özel %30 indirime ek %8 Paracık geri kazan

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Aralık 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi Avis kurumsal ofislerde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Avis kurumsal ofisleri; İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Dalaman, Eskişehir, İzmir, Konya, Samsun, Trabzon.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Şartları sağlanan tek fatura ile %30 indirime ek en fazla %8 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Tüm araç gruplarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanyadan faydalanmak için Y104000 indirim kodunu, www.avis.com.tr/  web sitesinde anasayfada seçilen tarihin hemen altında yer alan uluslararası indirim numarası (AWD) alanına girilmelidir.
www.avis.com.tr/avis-isbirligi-kampanyalari/avis-hopi-kampanyasi sayfasından ya da 444 28 47 no’lu hattan rezervasyon oluşturulabilir. Çağrı merkezi kanalı ile oluşturulacak rezervasyonlarda talebin ‘Hopi Üyeliği’ ile oluşturulmak istendiği mutlaka belirtilmelidir.
www.avis.com.tr/avis-isbirligi-kampanyalari/avis-hopi-kampanyasi sayfasından görüntülenen fiyatlar ve oluşturulan rezervasyonlar Hopi üyeliğine özeldir.
Aynı zamanda www.avis.com.tr sayfasından ‘Avis İndirim Kodu’ alanına 'Y104000' kodu yazıp ‘Onayla’ diyerek görüntülenecekler fiyatlar ve yine ardından oluşturulacak rezervasyon da Hopi’ye özeldir.

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Hopi ve Avis kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hopi ve Avis kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ