Allianz.com.tr'de Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nda 500 Paracık'a kadar Paracık kazan.

500 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi www.allianz.com.tr web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Referans için gerekli alanlar ile Hopi kimlikleri ile giriş yapmış olan, yalnızca Hopi uygulamasından yönlendirilmiş Hopi kullanıcısı müşterilerimiz, referans tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın aldığı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe satışında en fazla 500 Paracık'a kadar Paracık kazanacaktır.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya, yalnızca Hopi uygulaması üzerinden ilgili kampanya alanındaki tanıtım görseline tıklayarak www.allianz.com.tr/tr_TR/basvuru-formlari/hopi/tamamlayici-saglik.html sayfasına yönlendirilen ve tamamlayıcı sağlık sigortası referansı için gerekli bilgilerin doldurulması ile Hopi kimliği kullanılarak yapılan referans yönlendirmelerinde geçerlidir.
Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri kampanya kapsamı dışındadır.
Hopi QR kodunu girmeden referans bırakan kullanıcı paracık kazanamaz.
Kampanya dönemi öncesinde, Allianz tamamlayıcı sağlık poliçesi yürürlükte bulunan müşteriler kampanyaya dahil olamayacaktır.
Farklı bir T.C. kimlik numarası ile ödeyen statüsünde olup, başka bir sigortalı için başvuruda bulunabilir.
Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Kampanya kapsamında Paracık kullanılarak ödeme yapılamamaktadır.
Poliçe kabulünde Allianz Sigorta risk kabul şartları geçerlidir.
Allianz Sigorta çalışanları ve acenteleri kampanyadan faydalanamaz. Kampanyadan faydalandığı tespit edildiğinde kazanılan Paracıklar geri alınacaktır.
Hopi ve Allianz Sigorta kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.