TATİLBUDUR.COM Kampanya & İndirim

Tatilbudur.com'da seçili otellerden 3.500 TL ve üzeri yapılacak rezervasyonlarda 200 TL indirim.

200 TL indirim

SON KATILIM TARİHİ: 15.02.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 15 Şubat 2023 11:03 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi uygulamasının içindeki Tatilbudur kampanya içerisinden teklif kofu al butonu altından edinilen indirim kodunun, Tatilbudur.com web sitesi üzerinde seçili otellerde yapılacak otel rezervasyonlarında satın alma adımında kullanılması ile geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

3.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

200 TL indirimden faydalanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tatilbudur.com web sitesinde seçili otellerde yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan 1 alışverişte 1 defa faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Tatilbudur, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.