KOAKTİF CLUB

Hiit, Boot Camp, Rhythm Cycle, Pilates, Yoga, Aerial Yoga grup derslerini tecrübe etmek istiyorsan Koaktif ’te ilk grup dersin ücretsiz.

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2021

KULLANIM ŞARTLARI

Hiit, Boot Camp, Rhythm Cycle, Pilates, Yoga, Aerial Yoga grup derslerini tecrübe etmek istiyorsan Koaktif ’te ilk grup dersin ücretsiz.

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 31 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Hopiapp içindeki Koaktif kampanya içerisinden teklif kodu al butonu altından edinilen indirim kodunun, Koaktif uygulaması üzerinde 1 adet Yoga, Pilates, Rhythm Cycle, Hiit ya da Aerial Yoga grup derslerinden satın alma adımında kullanılmasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? Kampanya 1 adet grup dersi rezervasyonlarında geçerlidir. Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Hopi'den edindiğin kodu kullanarak ilk dersi ücretsiz kazanacaksın. Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Koaktif uygulamasında bulunan grup derslerinden birine ücretsiz katılım sağlamada geçerlidir. Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? Kampanyadan ilk grup dersi rezervasyonunda 1 defa faydalanabilirsin. Kampanyaya özel diğer koşullar Promosyon kodu, "TEKLİF KODUNU AL" butonuna tıklanarak alınabilir. Kampanyadan faydalanmak için, Hopi’den alınan teklif kodunun, istegelsin'de Kupon Kodu alanına girilmelsi ve KUPON KODU butonuna basılması gerekmektedir. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Koaktif, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.  Marka iletişim detayları, Adres: Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Orjin Maslak İş Merkezi No: 27/4 - 2. Kat, 34485 Sarıyer/İstanbul Telefon: (0212) 276 05 77 Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. Bu kampanyadan Hopi’nin en güncel versiyonuna V 5.0.0  sahip müşteriler faydalanabilir. Hopi’ni güncellemek için tıkla: IOS: apple.co/3chzJXT Android: tinyurl.com/y9ohz9jw Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir. Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.  

LİSTEYE KAYDEDİLDİ