Kiralabunu'da 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 2.000 Paracık'a kadar kazan

2.000 Paracık kazan.

SON KATILIM TARİHİ: 30.04.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Nisan 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi www.kiralabunu.com adresinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile yapacağın ilk ay kiralamalarında, sadece ilk ay kiralama bedeli üzerinden 500-999 TL arası alışverişlerde 500 Paracık, 1.000-1.999 TL arası alışverişlerde 1.000 Paracık, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 2.000 Paracık kazanabilirsin. 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan dilediğin kadar faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ile birleşir ancak kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Kiralabunu kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Kampanya ürün/ürünlerin en kısa süreli kiralamlarından itibaren geçerlidir. Daha kısa süreli kiralamalarda geçerli değildir. 

Kiralabunu'da yapacağın kiralamaların yalnızca ilk ayı üzerinden kazanım sağlanacaktır. Diğer aylar için Paracık kazanımı olmayacaktır.


Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.